GwiazdyModelka założyła instagramowy profil dziecku. Chłopiec dopiero się urodził

Modelka założyła instagramowy profil dziecku. Chłopiec dopiero się urodził

Coco Rocha
Coco Rocha
Karolina Błaszkiewicz

26.11.2020 07:58, aktual.: 02.03.2022 14:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Coco Rocha ma 1,5 mln obserwujących na Instagramie. Jej najmłodszy syn po jednym dniu życia – już 2,6 tys. Modelka równolegle prowadzi profile dwójki starszych pociech.

"Mój mąż i ja jesteśmy wdzięczni za bezpieczne przyjście na świat naszego maleństwa Ileya Conrana i przedstawieniu go siostrze Ioni i bratu Iverowi. To była miłość od pierwszego wejrzenia dla nas wszystkich" – napisała pod zdjęciem z porodówki Rocha, od razu oznaczając na nim noworodka.

Na profilu chłopczyka w kilkanaście godzin pojawiły się trzy posty. Pierwszy to fotografia jego mamy na moment przed porodem. Dwa kolejne to filmiki – w objęciach Coco w szpitalnym łóżku i z siostrą, która w wieku 5 lat robi karierę jako dziecięca modelka.

Coco Rocha – dzieci

Małą Ioni James na Instagramie śledzi ponad 70 tys. osób, jej młodszego brata Ivera "ledwie" kilkanaście tysięcy. Dziewczynka jest przyzwyczajona do robienia jej zdjęć i ewidentnie dobrze się z tym czuje. Coco Rocha wkłada dużo energii w promowanie swoich latorośli. Najmłodszy syn nie ma jeszcze pojęcia, że zna go już cały świat i zainteresowanie towarzyszyło mu przed przyjściem na świat.

Mama-modelka nie widzi w tym nic złego. W przeciwieństwie do wielu celebrytek chętnie wpuszcza ludzi do swojego życia. Niczego przed nimi nie ukrywa – jakby to było jej własne reality show. 32-latka mówi też wprost o swojej religii. Kanadyjka jest świadkiem Jehowy. W wywiadzie z 2013 r. stwierdziła, że "głosi od drzwi do drzwi oraz że ze względu na swoją wiarę, nie będzie pozować nago, ani z papierosami czy z symbolami państwowymi i religijnym".

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)