Blisko ludziMonika Mrozowska wypoczywa z dziećmi na Sardynii. Jej najstarsza córka to kopia mamy

Monika Mrozowska wypoczywa z dziećmi na Sardynii. Jej najstarsza córka to kopia mamy

Monika Mrozowska pracuje nad relacjami z dziećmi
Monika Mrozowska pracuje nad relacjami z dziećmi
Źródło zdjęć: © ONS
15.10.2020 10:17

Monika Mrozowska od kilku dni przebywa z rodziną na Sardynii, gdzie zwiedza urokliwe miasteczka, zaczytuje się dobrych lekturach i oddaje słonecznym kąpielom. Nie zapomina jednak o swoich obserwatorach. W najnowszym poście poruszyła niezwykle ważny temat relacji między rodzicem a dzieckiem. I choć ciężarna aktorka wygląda kwitnąco, nie można nie zwrócić uwagi na jej dzieci.

Monika Mrozowska to prawdziwa kobieta-rakieta. Choć nie widujemy jej już na szklanym ekranie tak często jak kiedyś, aktorka prężnie działa na innych polach. Przede wszystkim od lat inspiruje do zmiany stylu życia: wydaje książki kulinarne, prowadzi warsztaty, a w swoich kanałach w mediach społecznościowych rozkochuje w bezmięsnej kuchni. Ostatnio potwierdziła, że właśnie spodziewa się czwartego dziecka. Nie oznacza to jednak, że nie czekają na nią kolejne wyzwania.

Monika Mrozowska o wychowaniu nastolatki

Od kilku dni na instagramowym profilu Mrozowskiej pojawiają się zdjęcia ze słonecznej Sardynii. Trudno nie pozazdrościć urlopu w tak malowniczym miejscu... Mimo to najnowszy post aktorki to nie pochwała krajobrazu, a refleksja matki, która wychowuje troje dorastających dzieci i nie zawsze sobie ze wszystkim radzi.

Jagoda (pieszczotliwie nazywana "Jadzią"), córka Mrozowskiej z małżeństwa z Maciejem Szaciłło, wkracza w okres nastoletni, a to oznacza kolejne problemy. Choć jak zapewnia aktorka, 10-latce nie można odmówić odpowiedzialności czy sprytu, każdy rodzic wie, że dziecko wkraczające w wiek nastu lat zmienia się w diabelskie nasienie.

"Łatwo się domyślić, że w związku z tym wystarczy jedna najdrobniejsza iskra i... mamy pożar. Również podczas urlopów... Nie ma zmiłuj. Karolina też święta nie jest, ale w porównaniu z nią, jej młodsza siostra osiągnęła prawdziwe mistrzostwo" – opisuje 40-latka przy zdjęciu z córką. W dalszej części postu poleca jeden z poradników wychowawczych o dość wymownym tytule "Dlaczego rodzice tak cię wkurzają i co z tym zrobić" autorstwa Deana Burnetta. Zdaniem Mrozowskiej to pozycja, którą powinni przeczytać nie tylko nastolatkowie, ale również ich rodzice, by wspólnie wypracować dobrą relację.

Mrozowska jest w czwartej ciąży

Dobrze wiedzieć, że Mrozowska ma takie same problemy, jak inne matki. Oglądając jej zdjęcia z Sardynii, można pomyśleć, że stosunki w jej rodzinie są wręcz perfekcyjne. Na jednym ze zdjęć pozuje z córkami – Jagodą i jej 17-letnią siostrą Karoliną – oraz synem Józefem, owocem związku z Sebastianem Jaworskim. Od razu widać, że najstarsza latorośl to skóra zdjęta z matki.

We wrześniu aktorka poinformowała, że spodziewa się czwartego dziecka. Wtedy też bezbłędnie podsumowała medialne doniesienia, pisząc, że "mężczyznom nie wypomina się partnerek", dlatego też ona nie życzy sobie, aby ją rozliczać z jej związków. O ojcu swojego czwartego dziecka nie mówi. I ma do tego święte prawo!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (31)
Zobacz także