Była gwiazdą "Faktów". Aż huczało od plotek, co robi dziś. Ujawniła prawdę

Była gwiazdą "Faktów". Aż huczało od plotek, co robi dziś. Ujawniła prawdę

Justyna Pochanke
Justyna Pochanke
Źródło zdjęć: © AKPA
25.01.2024 10:14, aktualizacja: 25.01.2024 11:05

Justyna Pochanke swego czasu była jedną z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. Pewnego dnia postanowiła całkowicie zmienić swoje życie, rezygnując przy tym także z pracy. Z okazji 52. urodzin prezenterki przyglądamy się bliżej jej zaskakującej decyzji.

Justyna Pochanke urodziła się 25 stycznia 1972 roku. Dziennikarka od dziecka związana była z różnymi mediami, jednak dopiero praca w TVN dała jej prawdziwą rozpoznawalność. W połowie lipca 2020 roku niespodziewanie zniknęła z telewizji. Teorii na temat powodów jej decyzji było wiele. W końcu sama postanowiła zabrać głos w tej sprawie.

Dlaczego Justyna Pochanke odeszła z TVN?

13 lipca 2020 r. oficjalnie poinformowano odejściu dziennikarki z grupy TVN. Widzowie nie kryli swojego zaskoczenia, bowiem Justyna Pochanke do tej pory regularnie prowadziła główne wydanie "Faktów" TVN.

"Za wszystkie lata z całego serca dziękuję ludziom, z którymi pracowałam i którzy nigdy nie zawiedli - ekipie 'Faktów' i TVN24" - napisała w oficjalnym oświadczeniu, któego fragment opublikowano na Instagramie.

W sieci szybko zaczęły pojawiać się na ten temat spekulacje. Niektórzy sądzili nawet, że to właśnie przedstawiciele stacji podziękowali jej za współprace. Inni z kolei podejrzewali, że mogła przejść do konkurencji. Pochanke zdementowała te informacje.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Nie planowałam tego, ale takie nieplanowane decyzje są najuczciwsze. A to jest moja decyzja" - oświadczyła w wiadomosci, którą rozesłała do swoich współpracowników.

Pochanke przyznała później, że od dawna zmagała się z depresją.

"Przyszedł moment, że siadłam w sobotę na łóżku i nie byłam w stanie nic zrobić, nie mogłam ruszyć ręką ani nogą. Byłam bezbrzeżnie zmęczona i wyeksploatowana. Miałam taki moment w życiu, że cierpiałam długie lata na bezsenność. Jadłam w nocy, pracowałam w dzień. (...) Dwie, trzy godziny snu i jazda. Siedziałam jak skamieniała, łzy płynęły same." - zdradziła w rozmowie z miesięcznikiem "Zwierciadło".

Swoim wyznaniem Pochanke zszokowała wielu fanów, bowiem nikt nie mógł przypuszczać, że mierzy się aż z takimi problemami.

Justyna Pochanke wprowadziła się z Polski?

Tuż po odejściu Justyny Pochanke z mediów, w sieci zaczęły krążyć informacje, że nie tylko zrezygnowała z pracy, ale również wyprowadziła się z mężem do Hiszpanii.

Adam Pieczyński zaledwie rok wcześniej również zrezygnował z pracy w TVN24, gdzie był redaktorem naczelnym "Faktów". Plotki wydały się być więc niezwykle wiarygodne.

"Domu w Marbelli nie mam, choć mam swoje miejsce w Hiszpanii. Ale od dwóch lat nie wyjeżdżam, nie miałam i nie mam planów emigracyjnych" - zdradziła w rozmowie z "Newsweekiem" prezenterka ucinając przy tym wszelkie spekulacje.
Justyna Pochanke z mężem
Justyna Pochanke z mężem© AKPA | AKPA

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta