Nagrał filmik, żeby zerwać z dziewczyną. Setki komentarzy

Nagrał filmik, żeby zerwać z dziewczyną. Setki komentarzy

Tiktokerka pokazała nietypowe rozstanie
Tiktokerka pokazała nietypowe rozstanie
Źródło zdjęć: © TikTok
13.02.2023 12:56

Jak zerwać z dziewczyną? Większość jest zdania, że najlepsza jest szczera rozmowa. Niektórzy jednak decydują się na inne rozwiązania. Pewna tiktokerka pokazała zaskakujące nagranie, jakie wysłał jej przyjaciółce chłopak na zakończenie relacji.

Rozstanie nie jest niczym przyjemnym. Można jednak zachować się z klasą lub pokazać jej całkowity brak, chociażby poprzez nagłe, całkowite zerwanie kontaktu, czyli ghosting. Istnieją jeszcze inne nietypowe rozwiązała. Jednym z nich podzieliła się pewna tiktokerka o imieniu Lex.

Nagrał film, żeby zerwać z dziewczyną. Jeden moment zaskakuje

Dziewczyna opublikowała na swoim profilu nagranie, w którym podzieliła się tym, jak jej przyjaciółka została rzucona. Sposób, który wybrał jej były, okazał się zadziwiający i dość niezręczny. Mężczyzna nagrał wiadomość wideo, w którym zakończył relację.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Na filmie jej partner wyznaje, że tak naprawdę jest już w związku – i żeby to udowodnić, pokazał swoją dziewczynę, która siedziała obok niego podczas nagrywania. - Hej, chcę ci tylko powiedzieć, że nie będę mógł już z tobą rozmawiać, ponieważ jestem z moją dziewczyną, więc nie możemy tak rozmawiać, jak dotąd - wyznał były chłopak przyjaciółki Lex, wyraźnie zakłopotany. Jego partnerka pomachała do aparatu i uśmiechnęła się.

Na koniec tiktokerka zarejestrowała reakcję swojej przyjaciółki, która dosłownie zaniemówiła. "Prawdopodobnie nie ma on dobrego dnia" - napisała dodatkowo w zamieszczonym opisie.

W komentarzach zawrzało. Internauci nie mogą uwierzyć

Internauci byli zszokowani takim nagraniem. Wyjątkowe zerwanie okazało się prawdziwym wiralem – nagranie zyskało ponad 370 tysięcy polubień i 2,4 miliona wyświetleń. W komentarzach użytkownicy dzielą się reakcjami na taką formę rozstania.

Komentatorzy zwracają uwagę przede wszystkim na to, jak niezręczny jest taki film. Pewna użytkowniczka porównała go do "nagrania z zakładnikami". "SMS byłby w porządku" - zauważyła inna. Wiele osób rozbawił też jeden szczególny moment w nagraniu. "Ten mężczyzna spojrzał na swój zegarek, żeby zobaczyć, jak długo byli razem" - czytamy w komentarzu. "To moja ulubiona część" - przyznała autorka.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta