Nagrała, jak wkłada stanik. Konsekwencje mogą być poważne

Nagrała, jak wkłada stanik. Konsekwencje mogą być poważne

Jak nie wkładać biustonosza?
Jak nie wkładać biustonosza?
Źródło zdjęć: © TikTok | hurraykimmay
22.06.2023 11:01, aktualizacja: 22.06.2023 11:17

Porządny, dopasowany przez brafitterką stanik to droga inwestycja. Jeśli chcesz, żeby twój stanik służył ci przez długie lata, zwróć szczególną uwagę na to, jak go wkładasz. Zdaniem Kimmay Caldwell, ma to kluczowe znaczenie dla kształtu biustonosza.

Kimmay Caldwell to profesjonalna brafitterka z wieloletnim doświadczeniem, która pracowała dla wielu luksusowych marek. Na swoim Instagramie edukuje w zakresie brafittingu. W jednej ze swoich ostatnich publikacji poruszyła temat wkładania stanika. Zdaniem Caldwell, większość kobiet popełnia podstawowy błąd, co znacząco wpływa na formę i kształt biustonosza.

Zakładasz tak stanik? Popełniasz duży błąd

Jak wskazuje specjalistka, wiele kobiet wkłada stanik przez głowę, tak samo, jak wkłada się koszulkę. To duży błąd, ponieważ wkładając go w ten sposób, nie tylko rozciąga się ramiączka, ale też pas pod biustem. Przez to całkowicie traci on swój kształt i przestaje podtrzymywać piersi w prawidłowy sposób — i to w bardzo krótkim czasie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wiele kobiet wkłada stanik "od dołu", zapinając go w okolicy bioder, a następnie, przeciągając go przez resztę ciała. W ten sposób całkowicie odkształcamy jego obwód, który jest kluczowy dla całej konstrukcji stanika. "Stanik szybko przestanie wspierać biust tak, jak powinien" - wyjaśnia Caldwell.

Brafitterka wyznała, że sama jeszcze kilka lat temu wkładała swój biustonosz nieprawidłowo, czyli zapinając go w pasie, przekręcając i przeciągając, a na końcu, ugniatając miseczki na piersiach. Caldwell tłumaczy, że w taki sposób kształt biustonosza ulega całkowitemu zniszczeniu, włącznie z miseczkami.

Jak powinno się zakładać stanik?

Jak więc powinno wyglądać poprawne wkładanie stanika? Caldwell opisała to w trzech, prostych krokach. Pierwszy to włożenie ramiączek. Drugi krok to umieszczenie piersi w miseczkach. Trzeci - zapięcie stanika, zakładając ręce do tyłu. Brafitterka tłumaczy, że na początku ten sposób może wydawać się trudny, jednak wystarczy nabrać trochę wprawy, a wkładanie biustonosza zajmie mniej niż minutę. W ten sposób nie rozciągamy stanika w obwodzie i zachowujemy pierwotny kształt miseczek i ramiączek.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta