Nagrała się w sypialni. Intymna scena trafiła do sieci

Edyta Herbuś
Edyta Herbuś
Źródło zdjęć: © Instagram

23.04.2023 13:58, aktual.: 23.04.2023 15:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Herbuś podzieliła się z fanami intymnym nagraniem z łóżka. - Życzę Wam wszystkim rozkosznego dnia - oznajmiła z Opola. Tancerka jest w doskonałym nastroju, a jej dzień pełen zaskakujących momentów. Kto towarzyszył jej w sypialni?

Edyta Herbuś spędza weekend w Opolu. W słoneczny poranek przywitała się z fanami nagraniem z łóżka. Jak się okazuje, cały dzień jest dla niej pełny niespodzianek. Na śniadaniu podszedł do niej mężczyzna, doprowadzając gwiazdę do wzruszenia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Edyta Herbuś pozuje z łóżka

Tancerka przebywa obecnie w Opolu. Ma to związek z jej trasą ze spektaklem "Ślub doskonały".

Z samego rana przywitała się z fanami z sypialni. - Obudziłam się w Opolu. Taka sytuacja. (...) To błękitne niebo przepuszcza słoneczko i to będzie kolejny piękny dzień - oznajmiła. Zaznaczyła, że pozwala sobie na chwilę lenistwa z rana, bo jutro jedzie do Poznania zagrać dwa kolejne spektakle.

- Życzę Wam wszystkim rozkosznego dnia - oznajmiła. - Moja koleżanka jest dzisiaj bardzo rozmowna - podsumowała, spoglądając na różę. "W pachnącym towarzystwie" - dodała w opisie.

Edyta Herbuś "w pachnącym towarzystwie"
Edyta Herbuś "w pachnącym towarzystwie"

Dzień był dla niej pełen niespodzianek. Przy śniadaniu podszedł do niej mężczyzna z pustą kartką papieru i spytał, czy może jej podarować wiersz.

"Dziś przy śniadaniu, wydarzyło się niespodziewanie, pewne najprawdziwsze i najbardziej poruszające spotkanie z "przypadkowym" człowiekiem" - napisała Herbuś na Instagramie. "Ocierając ze wzruszenia łzy, słuchaliśmy go jak zahipnotyzowani. A on recytował poezję, która płynie z serca, wnosząc nowy blask do widzenia świata…"

"Świetnie, że ludzie odkrywają bogactwo Pani duszy i jest Pani dla nich źródłem natchnienia" - napisał jeden z fanów.

Do kogo należy serce Edyty Herbuś?

Tancerka ma za sobą wiele miłosnych historii. Przez 12 lat była związana z Tomaszem Barańskim. Zakochani podkreślali, że łączy ich niezwykłe uczucie. Doszło nawet do zaręczyn. Na drodze do ich szczęścia stanął nałóg tancerza.

Po rozstaniu byli partnerzy zachowali przyjacielskie relacje. Wiele lat później Herbuś wspominała na Instagramie ich wspólny taniec na szkolnej dyskotece. "Może to wtedy trenerzy zdecydowali, że będziemy tańczyć razem?" - zastanawiała się.

Była też w związku z Mariuszem Trelińskim. Ich serca zabiły do siebie mocniej podczas wspólnej pracy nad "Traviatą". Nie widzieli świata poza sobą, choć między zakochanymi było 19 lat różnicy. Rozstali się po siedmiu latach. Nie przetrwał też jej związek z Maciejem Kawulskim. Sielanka skończyła się po zaledwie kilku miesiącach.

Edyta Herbuś od ponad czterech lat związana jest z Piotrem Bukowieckim, producentem telewizyjnym i prezesem zarządu w Rochstar Live. Tancerka przyznała, że myśli już o ślubie. - To może się wydarzyć pod wpływem impulsu, bo rozmowy na ten temat w moim domu odbywają się od jakiegoś czasu - wyznała w rozmowie z Jastrząb Post.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (102)
Zobacz także