Największe lenie w zodiaku. W domu nie kiwną nawet palcem

Niektóre znaki zodiaku najchętniej całe dnie spędzałyby w łóżku
Niektóre znaki zodiaku najchętniej całe dnie spędzałyby w łóżku
Źródło zdjęć: © Adobe Stock | Alexey Tsyganov

10.04.2024 10:58, aktual.: 10.04.2024 11:12

Święcie wierzą, że na świecie są przyjemniejsze rzeczy niż praca, dlatego nigdy się do niej nie spieszą. Lubią długo spać, dobrze zjeść i szanują swój wolny czas. Trudno im się zmobilizować do działania, bo po co się męczyć?

Według zasad astrologii każdy znak zodiaku ma swoje unikalne cechy i określone predyspozycje, od których trudno się wyzwolić. Wśród nich znajduje się też konkretne podejście do obowiązków – lub jego totalny brak. Istnieją bowiem znaki zodiaku, które ciężkiej pracy unikają jak ognia. Nie widzą w niej sensu, dlatego wolą spędzić czas przyjemniej. Oto cztery znaki, które uważane są za najbardziej wygodne.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Rak w domu czuje się najlepiej

Rak jest niezwykle wrażliwy, empatyczny, introwertyczny. Nic zatem dziwnego, że najlepiej czuje się w bezpiecznym środowisku domowym, gdzie najchętniej przebywałby nieustannie w towarzystwie rodziny i bliskich sobie osób. Nie ma ochoty podejmować się ambitnych działań czy uczestniczyć w pracowym wyścigu szczurów. To nie są jego klimaty. Osoby urodzone w tym znaku lubią żyć powoli. O ile w młodości czują czasem pokusę do poszukiwania przygód (głównie romantycznej natury), to z czasem zostają zaprzysięgłymi domatorami i trudno je zmusić do aktywności na zewnątrz.

Strzelec jest zdolny, ale leniwy

Przedstawiciele Strzelca najwyżej cenią sobie przyjemne życie pozbawione nadmiernego wysiłku i trosk. Zdecydowanie nie zostali stworzeni do ciężkiej pracy, której zresztą nie cenią wysoko. Są na tyle inteligentni, aby wiedzieć, że to nie wysiłek przynosi pieniądze, tylko spryt. Strzelce należą do zodiakalnych szczęściarzy, więc potrafią się odpowiednio ustawić, aby było im dobrze. Ratuje je też fakt, że są bardzo zdolne, więc kiedy już muszą coś zrobić, zadania wykonują szybko – i z myślą o tym, by natychmiast się od nich uwolnić. Strzelce bywają nieprzydatne w domu, bo prace porządkowe je nudzą.

Waga poszukuje w życiu piękna

Waga to szczególny przypadek. Zwykle jest osobą bardzo ambitną, gruntownie wykształconą i – jak mogłoby się wydawać – skazaną na sukces. W życiu poszukuje jednak przede wszystkim piękna i harmonii, a nadmierny wysiłek zdecydowanie nie pasuje do takiego nastawienia. Waga chciałaby prowadzić życie spokojne i nastawione na przyjemności, w którym będzie otaczać się pięknymi przedmiotami i ciekawymi ludźmi, a nie gonić w wiecznym pędzie. Unika dodatkowych obowiązków, ponieważ woli poświęcić się swoim licznym i bardzo czasochłonnym zainteresowaniom.

Ryby żyją w swoim własnym świecie

Ryby wyróżnia flegmatyczne nastawienie do życia i ogólna niechęć do podejmowania wysiłku. Są kreatywne i utalentowane, ale to jeszcze nie oznacza, że chcą się dobrze "sprzedać". Wolą uciekać od smutnej i trudnej rzeczywistości w świat fantazji. Bardzo trudno im się zmobilizować do wysiłku, jeśli nie widzą w nim sensu (a praca zarobkowa często wydaje im się taką przykrą koniecznością bez większego sensu). Osoby urodzone w tym znaku wykazują wielką zdolność do wykręcania się od obowiązków czy obietnic. Zawsze znajdą dobry powód, dlaczego nie mogą czegoś zrobić.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (62)
Zobacz także