Najgorsze stylizacje tygodnia. Monika Goździalska zapomniała dopiąć kamizelkę

Najgorsze stylizacje tygodnia. Monika Goździalska zapomniała dopiąć kamizelkę

Monika Goździalska na premierze kolekcji Mariusza Przybylskiego
Monika Goździalska na premierze kolekcji Mariusza Przybylskiego
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
10.11.2022 12:18, aktualizacja: 22.11.2022 14:13

"Fashion victim" - tak niegdyś Oscar de la Renta określił ofiarę mody, która bezmyślnie goni za trendami, nieumiejętnie je łączy i pozbawia swoje stylizacje zarówno indywidualnego charakteru, jak i dobrego smaku. Jak nie dać się przygnieść modzie i nie wpaść w szalony wir? Te panie na to pytanie nam nie odpowiedzą. Przynajmniej w tym tygodniu.

Porozpinana Monika Goździalska

Nagrodę Złotej Maliny w kategorii najgorszej stylizacji gwiazdy tego tygodnia otrzymuje Monika Goździalska. O czym myślała nie dopinając guzików kamizelki przed wyjściem na ściankę? Być może chciała pochwalić się tatuażem w kształcie trójkąta. Na pewno temperatura w pomieszczeniu nie była zbyt wysoka. W końcu na ramiona zarzuciła czerwone futro. Na nic zdały się eleganckie spodnie wyprasowane na kant – ich niski fason trzymający się bioder wyglądał niechlujnie. Ta stylizacja aż prosi się o podwyższony stan.

Monika Goździalska na pokazie kolekcji Mariusza Przybylskiego - Night Rider
Monika Goździalska na pokazie kolekcji Mariusza Przybylskiego - Night Rider© AKPA | AKPA

Lila Janowska bez tajemnic

Owszem, moda zaciera granice, ale w którymś momencie warto wyhamować. Mamy wrażenie, że żaden znak "stop", wzmocniony czerwonym światłem i jeszcze szlabanem, nie jest wstanie zatrzymać stylizacyjnej jazdy Lili Janowskiej. Na pokazie Mariusza Przybylskiego pojawiła się w czarnym kostiumie o półprzezroczystej strukturze. Obcisły kombinezon z wycięciami biegnącymi przez środek dekoltu towarzyszył butom na niebotycznej platformie. Ta stylizacja nie pozostawia żadnego poczucia tajemnicy czy niedopowiedzenia.

 Lila Janowska w kostiumie, który bardziej przypomina charakteryzację niż ubranie
Lila Janowska w kostiumie, który bardziej przypomina charakteryzację niż ubranie© Licencjodawca | AKPA

Za dużo Kylie Jenner w Emilii Dankwie

Bywa, że młode dziewczyny pragną dodać sobie lat, a starsze powrócić z obecną głową do tych młodszych czasów. Urocza Emilia Dankwa, którą większość kojarzy z "Rodzinki.pl", stworzyła zbyt dosadną stylizację. Znacznie za krótka sukienka opinająca sylwetkę i metaliczne kozaki za kolano w mocnym odcieniu niebieskiego zdają się krzyczeć i nachalnie rzucać w oczy. "Tu jestem", "patrzcie na mnie" - tak przemówiłyby na ściance, gdyby tylko dać im prawo głosu.

Emilia Dankwa w zdecydowanie za krótkiej sukience bodycon
Emilia Dankwa w zdecydowanie za krótkiej sukience bodycon© AKPA | AKPA

Aleksandra Kostka pomyliła imprezy

Aleksandra Kostka wybrała się na premierę filmu "Prorok", a wyglądała, jakby właśnie szła w sukience z frędzlami na lekcję rumby lub cha-chy. Kolejny raz pojawiają się wysokie kozaki za kolano w towarzystwie za krótkiej sukienki. Ale ten duet dodatkowo wspiera zbyt krótki żakiet w stosunku do długości kreacji pod spodem. Ponadto wszechobecne kozaki z wysoką i obcisłą cholewką same w sobie są na tyle efektowne i kokieteryjne, że nie potrzebują towarzystwa podkręcającego temperaturę.

Aleksandra Kostka na premierze filmu "Prorok"
Aleksandra Kostka na premierze filmu "Prorok"© AKPA | Niemiec

Marika zatraciła się w jeansie

Gwiazda sceny muzycznej na własne życzenie wpadła w pułapkę jeansu. A przecież jej starsza koleżanka po fachu, Britney Spears, chyba zdołała przestrzec ją przed denimowym total lookiem. Marika lubuje się w luźnych i swobodnych trendach, ale tym razem wybrała przerost formy nad treścią. Jeans świetnie wygląda od stóp do głów w nieco prostszym wydaniu. Ale nie wtedy, gdy w grę wchodzi zamiatająca ziemię spódnica, top owijający sznurkiem brzuch, a do tego uszyta ze strzępów materiału kurtka przypominająca efekt pracy szalonego artysty.

Marika cała w jeansie
Marika cała w jeansie© AKPA | AKPA

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!