GwiazdyNajkrótsze małżeństwa w polskim show-biznesie. Niektórzy wytrzymali zaledwie kilka miesięcy

Najkrótsze małżeństwa w polskim show-biznesie. Niektórzy wytrzymali zaledwie kilka miesięcy

Najkrótsze małżeństwa w polskim show-biznesie
Najkrótsze małżeństwa w polskim show-biznesie

12.05.2022 15:10, aktual.: 14.05.2022 13:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małżeństwo Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego już od kilku miesięcy zdawało się istnieć jedynie na papierze. Ostatnio w mediach pojawiła się wiadomość, że do sądu wpłynął już pozew rozwodowy. Wydarzyło się to zaledwie dziewięć miesięcy od dnia ślubu. Jednak nie są oni w tym doświadczeniu osamotnieni. Jakie inne gwiazdy polskiego show-biznesu wzięły rozwód po rekordowo krótkim czasie?

Nie jest prawdą, że związki znanych ludzi są skazane na niepowodzenie. W polskim show-biznesie znajdziemy co najmniej kilka przykładów par, których małżeństwa trwają już od kilkudziesięciu lat. Są to m.in. Beata Ścibakówna i Jan Englert czy Katarzyna i Cezary Żak. Jednak zdarzają się również i te z bardzo krótkim stażem. Niektóre przetrwały zaledwie kilka miesięcy. 

Dariusz Michalczewski i Patrycja Ossowska

Dariusz Michalczewski, słynny polski pięściarz, ma już za sobą cztery rozwody. Jego życie uczuciowe śmiało można nazwa niezwykle burzliwym. Ze swoją drugą żoną, Patrycją Ossowską, wzięli ślub w 2006 roku. Jednak zaledwie po pięciu miesiącach para podjęła decyzję o rozstaniu. Rozwód, który dostali dwa lata później, miał sportowca słono kosztować. 

Dariusz Michalczewski i Patrycja Ossowska rozstali się po pięciu miesiącach
Dariusz Michalczewski i Patrycja Ossowska rozstali się po pięciu miesiącach

Mateusz Damięcki i Patrycja Krogulska

Mateusz Damięcki od 2018 roku jest mężem Pauliny Andrzejewskiej. Mało kto jednak pamięta, że aktor brał już wcześniej ślub. We wrześniu 2010 roku stanął przed ołtarzem z Patrycją Krogulską. Lecz zaledwie po ośmiu miesiącach, bo w maju 2011 roku, para postanowiła wziąć rozwód. "Popełniłem kilka błędów w życiu prywatnym, ale przynajmniej nie znam nikogo, kto byłby tak krótko ze swoim współmałżonkiem jak ja" – powiedział Damięcki na łamach "Grazii". 

Mateusz Damięcki i Patrycja Krogulska zdecydowali się na rozwód po ośmiu miesiącach
Mateusz Damięcki i Patrycja Krogulska zdecydowali się na rozwód po ośmiu miesiącach

Joanna Opozda i Antoni Królikowski

Losy tej pary od kilku miesięcy rozgrzewają media do czerwoności. Joanna Opozda i Antek Królikowski wzięli ślub na początku sierpnia 2021, a niedługo potem ogłosili, że zostaną rodzicami. 22 lutego br. na świat przyszedł ich syn Vincent. Niestety aktorka wychowuje go właściwie sama, gdyż rozstała się z Królikowskim, który miał ją zdradzać, gdy jeszcze była w ciąży. Ostatnio "Super Express" podał, że do warszawskiego sądu wpłynął właśnie ich pozew o rozwód. A to wszystko zaledwie dziewięć miesięcy po ślubie. 

Joanna Opozda i Antoni Królikowski rozwodzą się
Joanna Opozda i Antoni Królikowski rozwodzą się

Anna Przybylska i Dominik Zygra

Zaledwie nieliczni pamiętają, że Anna Przybylska przed związkiem z Jarosławem Bieniukiem, z którym doczekała się trójki dzieci, była już zamężna. Aktorka stanęła na ślubnym kobiercu w czerwcu 2000 roku. Jej wybrankiem był Dominik Zygra. Para znała się wcześniej zaledwie kilka miesięcy. Rozwód nastąpił rok po ślubie. Przybylska mówiła później, że ślub z Zygrą był młodzieńczą, pochopnie podjętą decyzją. 

Anna Przybylska była zamężna przed związkiem z Jarosławem Bieniukiem
Anna Przybylska była zamężna przed związkiem z Jarosławem Bieniukiem

Lara Gessler i Paweł Rucz 

Lara Gessler jest od pewnego czasu żoną Piotra Szeląga, z którym wychowuje córkę Nenę. Para spodziewa się obecnie drugiego dziecka. Lecz zanim córka Magdy Gessler założyła rodzinę z Piotrem Szelągiem, to była żoną Pawła Rucza. Ich ślub odbył się we wrześniu 2017 roku, a rozwód półtora roku później. Sprawa zakończyła się ponoć już na pierwszej rozprawie i była jedną z najszybszych w polskim show-biznesie. 

Pierwszym mężem Lary Gessler był Paweł Rucz
Pierwszym mężem Lary Gessler był Paweł Rucz

Doda i Radosław Majdan 

W tym gronie to oni wytrzymali ze sobą najdłużej. Małżeństwo Dody i Radosława Majdana było niezwykle medialne i do dziś często się je wspomina. Ich huczny ślub miał miejsce w marcu 2005 roku. Dwa lata później wokalistka złożyła pozew o rozwód, który został sfinalizowany na początku 2008 roku. 

Doda i Radosław Majdan byli niegdyś jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu
Doda i Radosław Majdan byli niegdyś jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (17)