Blisko ludzi"Najsmutniejsza księżna świata" pokazała dzieci. Nie do wiary, jak szybko rosną

"Najsmutniejsza księżna świata" pokazała dzieci. Nie do wiary, jak szybko rosną

Księżna Charlene pokazała dzieci
Księżna Charlene pokazała dzieci
Źródło zdjęć: © Getty Images | 2022 Arnold Jerocki
27.10.2022 14:59, aktualizacja: 27.10.2022 17:12

Dzieci są jej całym światem. Chociaż jej małżeństwo bywa burzliwe, księżna Charlene zawdzięcza mu swoje ukochane pociechy. W 2014 roku na świat przyszły bliźniaki księżnej Charlene i księcia Alberta. Jacques Honore Rainier i Gabriella Therese Marie bardzo wyrośli. Dumna mama opublikowała ich najnowsze zdjęcie na instagramowym profilu.

Charlene Grimaldi w 2011 roku poślubiła księcia Alberta II. Tym samym stała się księżną Monako. Po trzech latach małżeństwa, na świat przyszły dzieci książęcej pary - Gabriella i Jacques. Ich mama nie może się nadziwić, jak szybko rosną. Na Instagramie opublikowała zdjęcie swoich pociech. Okazja nie była przypadkowa.

Księżna Charlene pokazała dzieci

"Rosną tak szybko" - napisała. Jacques Honore Rainier i Gabriella Therese Marie skończyli już bowiem 7 lat. Bliźniaki rozpoczęły naukę w szkole, a ich dumna mama postanowiła upamiętnić ten dzień, wstawiając ich zdjęcie na swojego Instagrama. W komentarzach zachwytom nie było końca. Obserwatorzy księżnej Monako zastanawiali się, do kogo bardziej podobne są dzieci - do niej, czy do księcia Alberta II.

"Myślę, że Gabriella jest bardziej podobna do swojego taty, a Jacques do mamy" - brzmiał jeden z wpisów. Inna osoba zauważyła, że zarówno Gabriella, jak i Jacques są podobni do księżnej Charlene. "Wyglądają tak pięknie i słodko" - pisali inni.

Księżna Charlene i książę Albert II - historia związku

Poznali się w 2000 roku podczas zawodów pływackich Mare Nostrum w Monako, w których brała udział, ale dopiero 6 lat później pierwszy raz pokazali się razem publicznie. Księżna Charlene i książę Albert II pojawili się podczas zimowych igrzysk olimpijskich w Turynie w czasie ceremonii otwarcia.W 2010 roku ogłosili zaręczyny, a rok później odbyła się cywilna ceremonia zaślubin w Sali Tronowej Pałacu Książęcego.

W 2014 roku książęca para powitała na świecie bliźniaki Gabriellę i Jacquesa. To jednak nie pierwsze dzieci księcia Alberta. Ma dwoje nieślubnych dzieci - urodzoną w 1992 roku Jaśminę Grace Rotolo i urodzonego w 2003 roku Eryka Aleksandra Stefana Grimaldi-Coste.

Od wielu lat media donoszą o licznych kryzysach w związku księżnej Charlene i księcia Alberta. To także dlatego księżna Charlene nazywana jest "najsmutniejszą księżną świata". Przydomek ten otrzymała, gdyż na jej twarzy próżno szukać uśmiechu. Jaki jest tego powód? W jednym z wywiadów przyznała, że nie ma ku temu powodów. Ma za to wytłumaczenie smutku - problemy rodzinne i tęsknota za domem dają jej się we znaki.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Zagłosuj na #Wszechmocne 2022
Zagłosuj na #Wszechmocne 2022© WP Kobieta
Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (14)
Zobacz także