GwiazdyNatalia Klimas poruszyła ważny temat. To, co ona, przeżywa wiele matek

Natalia Klimas poruszyła ważny temat. To, co ona, przeżywa wiele matek

Natalia Klimas
Natalia Klimas

18.06.2021 12:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Natalia Klimas jest szczęśliwą mamą dwóch dziewczynek. Aktorka mieszka obecnie na Mazurach, ale od czasu do czasu zdarza jej się wpaść na chwilę do rodzinnej Warszawy. Właśnie opowiedziała, jak czuła się podczas wyjazdu bez najbliższych.

Natalia Klimas chętnie dzieli się z internautami swoimi spostrzeżeniami na temat macierzyństwa. Posiadanie dzieci było jej marzeniem, dlatego dziś tak świadomie i rozsądnie podchodzi do wychowywania córek.

Czas dla siebie

"Często Wam opowiadałam, że nie zawsze było łatwo i pięknie, odkąd się urodziła. Miałyśmy swoje przejścia, oj miałyśmy. Ale ostatecznie, poznałyśmy się nawzajem, trafiłyśmy w ręce rozsądnej osoby i nagle, odkąd skończyłyśmy trzy miesiące, wszystko się zmieniło" - mówiła kilka miesięcy temu w kontekście młodszej córki.

Aktorka angażuje się w każdą czynność związaną z pielęgnacją i wychowywaniem swoich dzieci. Spędza z nimi cały czas. Nic dziwnego, że wyruszając bez nich do stolicy, poczuła się na początku trochę nieswojo.

"Wyjechałam do Warszawy na dwa dni, sama. Sama! Męża i dzieci zostawiłam na Mazurach. Oprócz tego, że czekało mnie w stolicy stresujące spotkanie, dużo bardziej denerwowałam się na myśl o zostawieniu ich na noc. Po pół godziny dzwoniłam już z idiotycznymi pytaniami o kaszki i drzemki" - przyznała.

Jednak Klimas szybko zaczęła czuć radość wynikającą z wygospodarowania czasu tylko dla siebie. "Im bardziej oddalałam się od Mazur, tym bardziej czułam, że odpuszczam, czuję ulgę i rozluźnia mi się ciało. Nastawiłam głośniej muzykę i poczułam wolność" - wspomina.

W stolicy aktorka spotkała się ze swoją znajomą. Razem spędziły miły wieczór na mieście, a rano Klimas wróciła na Mazury. "Na wieś, z powrotem, pędziłam już jak na skrzydłach [...] Wiem, że to dla kobiet trudne, a wręcz niemożliwe. Ale ten czas dla siebie to więcej niż odpoczynek. Po tym doświadczeniu już wiem, co to robi z głową" - podkreśliła.

Internautki, które również są matkami, w pełni zgodziły się z Natalią Klimas. Czas tylko dla siebie jest niezwykle potrzebny każdej kobiecie, która zajmuje się małym dzieckiem. Dzięki temu można nie tylko zrelaksować się, ale również nabrać dystansu do wielu spraw, które niepotrzebnie zabierają cenną energię.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)