GwiazdyNatalie Portman jest oburzona komentowaniem kształtów jej ciała. Odniosła się do domysłów o kolejnej ciąży

Natalie Portman jest oburzona komentowaniem kształtów jej ciała. Odniosła się do domysłów o kolejnej ciąży

Natalie Portman
Natalie Portman
Źródło zdjęć: © Getty Images
oprac. AML

11.02.2021 12:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kilka dni temu pojawiły się plotki o trzeciej ciąży Natalie Portman. Media obiegły najnowsze zdjęcia aktorki zrobione przez paprazzi, gdy Portman wychodziła z siłowni. Na zdjęciach odznaczał się wyraźnie zaokrąglony brzuch 39-letniej gwiazdy. Teraz na swoim InstaStories Portman odniosła się do zdjęci i domysłów.

Natalie Portman długo nie komentowała rzekomych domniemań o kolejnej ciąży. Dopiero teraz na swoim InstaStoriers hollywoodzka gwiazda opublikowała specjalne oświadczenie. 

Oświadczenie Natalie Portman

- Hej, więc nie jestem w ciąży. Ale najwyraźniej w 2021 roku nadal można spekulować i komentować kształty kobiecego ciała, kiedy tylko się zechce - napisała gwiazda.

Natalie Portman razem z mężem Benjaminem Millepiedem ma już dwoje dzieci, ośmioletniego syna Alepha i córkę Amalię, która w tym miesiącu skończy cztery lata.

Osoby publiczne są zażenowane faktem ciągłego oceniania ich ciał

To nie pierwszy raz, kiedy znany aktor czy osoba publiczna, zwłaszcza jeśli jest kobietą, tłumaczy się ze swojego wyglądu. Niedawno inna aktorka, Blake Lively wyznała też na InstaStories, że po urodzeniu trzeciego dziecka czuła się niepewnie. Wspomniała też, jak ogromnym wyzwaniem dla niej było znalezienie sobie ubrań, które nie tylko na nią pasowały, ale także dawały jej poczucie pewności siebie. 

Temat wyglądu kobiecego ciała jest tematem wiodącym w wielu mediach i serwisach internetowych, zwłaszcza w niektórych mediach społecznościowych. Wszelkie niedoskonałości u młodych czy starszych kobiet są nieustannie krytykowane, a to sprawia, że kobiety bez względu na to czy są znane czy nie, tracą poczucie pewności siebie i źle się czują same ze sobą. Dlatego niezależnie od rozmiaru czy wagi musimy pamiętać, aby nie pozwolić innym niszczyć w sobie własnej wyjątkowości i poczucia własnej wartości.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także