GwiazdyNatasza Urbańska zmieniła się nie do poznania. "Najpiękniejsza kobieta w Polsce"

Natasza Urbańska zmieniła się nie do poznania. "Najpiękniejsza kobieta w Polsce"

Natasza Urbańska zmieniła się nie do poznania
Natasza Urbańska zmieniła się nie do poznania
Źródło zdjęć: © AKPA | Niemiec

06.04.2022 16:12, aktual.: 06.04.2022 17:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Natasza Urbańska jest doskonale znana w polskim show biznesie. Żona Janusza Józefowicza robi karierę przede wszystkim jako wokalistka i tancerka, która występuje w teatrze swojego męża - Studio Buffo. Ostatnio Urbańska jest jednak nie do poznania - zaskoczyła fanów nową twarzą.

Natasza Urbańska to znana w Polsce wokalistka i tancerka, która od wielu lat rozwija karierę w teatrze Studio Buffo, gdzie dyrektorem artystycznym jest jej mąż, Janusz Józefowicz. Fani gwiazdy śledzą jej poczynania przede wszystkim na Instagramie – obserwuje ją tam ponad 113 tysięcy użytkowników.

Natasza Urbańska zaskoczyła nową twarzą. "Najpiękniejsza Polka"

Ostatnio Natasza Urbańska mocno zaskoczyła jednak swoich fanów w mediach społecznościowych. Wszystko dlatego, że kobieta zmieniła się nie do poznania – trudno rozpoznać jej dawne wcielenie. Przede wszystkim jej twarz znacznie rozświetliła się i wygładziła. Urbańska zmieniła także fryzurę, pozbywając się charakterystycznej grzywki. Efekty metamorfozy opublikowała na swoim instagramowym profilu. Zdjęcie udostępniła także makijażystka gwiazdy.

Fani Urbańskiej byli oczarowani jej przemianą. "Zawsze uważałam, że Natasza to najpiękniejsza kobieta w Polsce" - napisała jedna z użytkowniczek. "Ona jest przepiękna! I ten makijaż, totalnie moja estetyka!" - czytamy także.

Głos zabrały także inne celebrytki. Pod zdjęciem pojawił się m. in. pełen zachwytu komentarz Sandry Kubickiej, która napisała: "Boże, jaka piękna", jak również Ewy Chodakowskiej - "O Panie!"

Kim jest Natasza Urbańska? Karierę zaczęła w musicalu "Metro"

Natasza Urbańska jest polską wokalistką i aktorką, która od 1993 jest związana z teatrem muzycznym Studio Buffo. Wystąpiła tam w licznych spektaklach i widowiskach muzycznych. Najbardziej znana jest ze swojej debiutanckiej roli w głośnym musicalu "Metro".

W 1991 roku pojawiła się na castingu. Udało jej się przejść przez wszystkie etapy, lecz, jak usłyszała, była za młoda na występu w teatrze - miała wtedy zaledwie 14 lat. Po dwóch latach znów zgłosiła się na casting, po którym przyjęto ją jako jedną z tancerek. Zastąpiła jednak odtwórczynię głównej roli, Katarzynę Groniec, która zachorowała. Później otrzymała jej rolę na stałe.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (113)
Zobacz także