Blisko ludziNie myła włosów przez 100 dni. Efekt przerósł jej najśmielsze oczekiwania

Nie myła włosów przez 100 dni. Efekt przerósł jej najśmielsze oczekiwania

Nie myła włosów przez 100 dni!
Nie myła włosów przez 100 dni!
Źródło zdjęć: © TikTok
Aleksandra Lewandowska
04.10.2021 09:19

Jedna z użytkowniczek TikToka podjęła się wyzwania, w którym przez 100 dni nie myła swoich włosów oraz skóry głowy. Choć sama nie wiedziała, czego może się po tym spodziewać, efekt końcowy zaskoczył zarówno ją, jak i jej obserwatorów.

TikTok zdobywa coraz większą popularność, a kolejne wyzwania i nagrania, które się na nim pojawiają, wzbudzają coraz większe emocje wśród internautów. Wiele z nich jest jednak bardziej kontrowersyjnych ze względu na konsekwencje psychiczne i zdrowotne. Tak było w przypadku m.in. Emmy Sky, która podjęła się niemycia włosów przez 100 dni!

Nie myła włosów przez 100 dni

Emma Sky prowadzi popularne konto na TikToku, gdzie publikuje krótkie filmy dotyczące pielęgnacji włosów i skóry głowy. Dziewczyna postanowiła wypróbować kontrowersyjne wyzwanie, w którym nie myła włosów przez 100 dni, a codziennie dzieliła się z fanami tym, jak wyglądają i się zmieniają. W jednym z nagrań przyznała, że to najbardziej szalona rzecz, jakiej się do tej pory podjęła, a sama nie wie, czego może się spodziewać.

Kontrowersyjne wyzwanie

Emma ma długie i falowane włosy, które same w sobie wymagają według specjalistów w tej dziedzinie szczególnej pielęgnacji. Ona postanowiła jednak nie myć ich przez 100 dni, chociaż szczerze wyznała obserwatorom, że bała się, że nie wytrwa do końca wyzwania.

Pierwsze tygodnie minęły jej jednak bardzo szybko. Emma nie miała z włosami żadnego, większego problemu, oprócz np. ich mocnego puszenia się w trakcie deszczowej pogody. Włosy dość powoli stawały się oleiste, a skóra głowy o dziwo jej nie swędziała. Kiedy udało jej się zakończyć wyzwanie, opublikowała filmik, w którym poinformowała o swoich spostrzeżeniach i efektach po studniowym "niemyciu". Te zaskoczyły nie tylko ją.

- Dla wszystkich tych, którzy są tu nowi - dotrwałam do 100 dni! Tak, umyłam włosy. Tak, opłukałam je. Nie, nie użyłam odżywki - powiedziała Sky na ostatnim filmie z wyzwania.

Jak się okazało, włosy Emmy, oprócz tego, że były "tłuste" u nasady, nadal wyglądały na puszyste i układały się w zupełnie normalny sposób, a tiktokerzy, którzy stale śledzili jej wyzwanie byli w niemałym szoku. Jedni z nich gratulowali jej wytrwałości, inni natomiast skrytykowali za to, że świadomie naraża skórę głowy na choroby, takie jak m.in. grzybica.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta