Trwa ładowanie...
d39usz6

Nie odpakował prezentu od byłej dziewczyny przez prawie 50 lat. Zrobiła to jego żona

Co dom to inny zwyczaj, jednak większość ludzi prezenty gwiazdkowe otwiera w wigilię lub Boże Narodzenie. Pewien Kanadyjczyk postanowił odejść od tego zwyczaju i poczekać z rozpakowaniem prezentu od dawnej ukochanej. Na odwagę zebrał się po 47 latach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Adrian Pearce nie odpakował prezentu od byłej dziewczyny przez prawie 50 lat
Adrian Pearce nie odpakował prezentu od byłej dziewczyny przez prawie 50 lat (Facebook.com)
d39usz6

W 1970 roku Adrian Pearce otrzymał od swojej szkolnej miłości prezent z okazji zbliżającej się Gwiazdki. Z pewnością od razu by go otworzył, gdyby nie to, że w momencie wręczania upominku Vicki – tak miała na imię dawna wybranka – poinformowała go, że poznała innego mężczyznę.

W rozmowie z lokalnymi mediami Pearce przyznał, że był tak wzburzony, że postanowił nie otwierać prezentu od byłej dziewczyny. Lata mijały, a on nie łamał postanowienia – każdego roku kładł paczuszkę pod choinką, bez zaglądania, co jest w środku. Nawet wtedy, gdy wziął ślub z inną kobietą i na świecie pojawiły się dzieci.

Po 50 latach od rozstania z Vicki żona Adriana, Janet, postanowiła nie czekać do kolejnych świąt. Zamiast rozpakować go w rodzinnym gronie, Adrian i jego żona postanowili, że odnajdą Vicki i razem z nią sprawdź, co skrywa poblakły już papier.

d39usz6

Choć Vicki sama przyznała, że nie pamięta, co podarowała Adrianowi, na widok rozpakowywanego prezentu krzyknęła, że nie może mu teraz dać czegoś takiego. Okazało się, że prezentem sprzed lat była książka o dość jednoznacznym tytule "Miłość: nowe sposoby na dostrzeżenie tego uczucia".

Wygląda na to, że Adrian nie kryje urazy i wybaczył po latach byłej dziewczynie.

– Myślę, że to absolutnie fantastyczne, że jesteśmy przyjaciółmi. Jesteśmy w fantastycznym miejscu, gdzie wszystko, co czujesz, to miłość – przyznał w rozmowie z mediami. W jego historii powiedzenie "czas leczy rany" nabiera zupełnie nowego znaczenia.

d39usz6

Źródło: Unilad

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d39usz6

Podziel się opinią

Share
d39usz6
d39usz6