UrodaNie rozpoznacie jej. Tiktokerka jest prawdziwą mistrzynią metamorfoz

Nie rozpoznacie jej. Tiktokerka jest prawdziwą mistrzynią metamorfoz

Gemluva Bauty na TikToku
Gemluva Bauty na TikToku

29.12.2021 10:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tiktokerka Gemluva Beauty przeobraża się niczym kameleon. Robi to za sprawą kilku kosmetyków oraz swoich niebywałych umiejętności. Osobowość internetowa często mierzy się jednak z hejtem. "Dlaczego twoja twarz tak wygląda", "napraw te zęby" - czyta niemal codziennie. Wizażystka za nic ma kąśliwe uwagi internautów. Obejrzycie jej zjawiskowe metamorfozy.

Tiktokerka o nicku Gemluva Beauty to jeden z fenomenów Internetu. Kobieta publikuje w sieci krótkie filmiki, na których prezentuje się w wersji naturalnej, a następnie przeobraża się, zdaniem wielu internautów, w "prawdziwą seksbombę".

Kreatywna tiktokerka

Gemluva Beauty jest wizażystką, która już od kilku lat dzieli się swoją techniką makijażu nie tylko podczas różnorodnych kursów wizażu, ale także na Youtubie i Tiktoku. I choć na tej pierwszej platformie ma dotychczas niecały tysiąc subskrybentów, to na TikToku w bardzo krótkim czasie zdobyła liczne grono fanów.

Metamorfozy i hejt

To wszystko za sprawą niebywałej pewności siebie i zjawiskowych metamorfoz, które z dumą prezentuje internetowej społeczności. Tak spora aktywność w sieci wiąże się jednak często z nieprzychylnymi komentarzami internautów, a nierzadko hejtem.

Tiktokerka wielokrotnie podkreślała, że otrzymuje bardzo dużo kąśliwych uwag na temat stanu swojej cery, zębów i włosów. Jednak na komentarze takie jak: "jesteś brzydka", "napraw zęby", "dlaczego twoja twarz tak wygląda", wizażystka odpowiada kolejną transformacją i nawołuje do... kochania siebie.

"Jestem dumna ze swojego wyglądu i moich transformacji za sprawą makijażu. Tak, ludzie nazywają mnie brzydką oszustką, ale nadal pytają mnie o moje makijażowe triki" - wyjaśnia Gemluva Beauty

Metamorfoza Gemluvy Beauty (TikTok)
Metamorfoza Gemluvy Beauty (TikTok)

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (9)