Trwa ładowanie...
db3z3e8

Nie tylko penis. Oto najbardziej erogenne miejsca u mężczyzny

Podczas seksu nie należy skupiać się wyłącznie na penisie. Męskie ciało skrywa wiele erogennych miejsc. Odkrycie ich wzniesie wasz stosunek seksualny na wyżyny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warto pieścić męskie sutki
Warto pieścić męskie sutki (123RF)
db3z3e8

Podczas zbliżenia kobiety zazwyczaj najwięcej uwagi poświęcają penisowi partnera. Okazuje się jednak, że warto poszerzyć pole i odkryć nowe miejsca. Seksuolodzy podkreślają, że męskie ciało skrywa wiele wrażliwych na pieszczoty miejsc. Gdzie należy ich szukać? Oto nasz krótki poradnik.

*Uszy *

Panowie szczególnie lubią pieszczoty i pocałunki płatków uszu. W późniejszej fazie stosunku warto postawić także na delikatnie gryzienie. Uszy są wrażliwe jeszcze z jednego powodu. Partner słyszy przyśpieszony oddech partnerki, co z pewnością dodatkowo go podnieca.

db3z3e8

*Sutki *

Męskie sutki są bardzo często pomijane przy pieszczotach. A szkoda. Okazuje się, że mogą być one bowiem nawet jeszcze bardziej wrażliwe na dotyk niż damskie. Warto puścić wodzę fantazji i nie ograniczać się do delikatnego masowania sutków. Wielu panów uwielbia także podgryzanie i ssanie brodawek.

Odbyt

Nie każdy mężczyzna lubi pieszczoty odbytu. Warto jednak zaryzykować. Jak pokazują badania, to właśnie tam znajduje się bowiem słynny męski punkt G. Seksuolodzy polecają delikatną stymulację, najlepiej palcem wsadzonym na głębokość 6 - 8 cm. Doznania są podobno nie do opisania.

db3z3e8

Usta

To podobno jeden z najczulszych punktów u mężczyzn. Podczas ssania, lizania i podgryzania warto szczególną uwagę zwrócić na górną wargę.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

db3z3e8

Podziel się opinią

Share
db3z3e8
db3z3e8