Nie wierzą, że to ona. Tak wygląda 10 lat później

Martyna przeszła dużą metamorfozę
Martyna przeszła dużą metamorfozę
Źródło zdjęć: © TikTok | Martyna-peache

11.09.2023 16:07, aktual.: 11.09.2023 19:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nieczęsto zdarza się, że ktoś po ośmiu latach wygląda... dekadę młodziej. To udało się Martynie Grzenkowicz, byłej reporterce Polsat News i TTV. Internauci nie mogli uwierzyć, że to naprawdę ona.

Z telewizją związana była przez osiem lat. Najpierw pracowała w Polsacie, a potem w TTV, gdzie prowadziła program DeFacto. Później całkowicie zmieniła profesję i... wygląd.

Pożegnała się ze szklanym ekranem

Martyna Grzenkowicz w 2014 roku zadebiutowała jako reporterka Polsat News. Wcześniej relacjonowała z newsroomu wydarzenia na temat Ukrainy. Była też reporterką "Interwencji" Polsatu.

Po ośmiu latach rzuciła pracę w telewizji
Po ośmiu latach rzuciła pracę w telewizji© TikTok | @Martyna-peache

Następnie przeszła do stacji TTV i została prowadzącą programu "DeFacto". Prowadziła również "Projekt Plaża" we Władysławowie.

Po ośmiu latach postanowiła zakończyć karierę w mediach tradycyjnych. Założyła bloga Peachee.me, poświęconego dbaniu o urodę. Ostatnio najbardziej aktywna jest jednak w mediach społecznościowych, gdzie zajmuje się to kręceniem contentu video – zarówno na TikToka, jak i na Instagram i promuje holistyczne podejście do pielęgnacji.

- Już od dawna czułam, że chciałabym pokazywać innym jak o siebie dbać i jestem niesamowicie wdzięczna Wszechświatowi, że mi to umożliwia. A wszystko tak naprawdę rozpoczęło się od… rzucenia pracy w TV… - mówiła w wywiadzie opublikowanym na stronie Polemika.

Przyznała, że nie wyobraża sobie przestać być aktywna zawodowo. - Podjęłam decyzję: zmieniam to. I niech się dzieje, co chce. Praca jest dla mnie jednym z najważniejszych aspektów życia. Kocham pracować, kocham swoją pracę, totalnie nie jestem typem Matki Polki, nie odnalazłabym się dbając o dom, gotując codziennie obiadki…

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Przeszła ogromną metamorfozę

Martyna nagrała TikToka, w którym zachęcała wszystkie młode dziewczyny, by uwierzyły w siebie. "Łatwo tak mówić, jak jest się ładnym" - skomentowała jedna z nich.

Grzenkowicz postanowiła udowodnić jej, że nie zawsze wyglądała tak dobrze, jak teraz.

- To jestem ja kilka lat temu. Miałam wtedy 24 lata - powiedziała pokazując kadr z Polsat News, na którym relacjonowała na żywo wydarzenia z Warszawy. - Uwaga, to też jestem ja - dodała, publikując kolejne zdjęcia z telewizyjnego studia. - Znajdź trzy rożnice - powiedziała ironicznie.

Czemu zawdzięcza swoją metamorfozę? - Zaczęłam dbać o skórę, inaczej się malować, poszukiwać tego, co sprawi, że mogę poczuć się pięknie. I po prostu zaczęłam to wprowadzać w życie.

"Wyglądasz 10 lat młodziej niż wtedy" - napisała jedna z komentujących.

Inna osoba stwierdziła, że wtedy wcale nie wyglądała tak źle. "Nie nazwałabym tego glow up'em, bo kiedyś była inna moda. Moim zdaniem zawsze byłaś w kanonie, ale to prawda nasza energia i pewność siebie zmienia nasz wygląd".

"Wtedy też byłaś piękna. Po prostu inaczej się malowałaś" - dodała inna.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także