Trwa ładowanie...

Nie żyje Maria Skąpska. Artystka miała 46 lat

Media obiegła informacja o śmierci reżyserki Marii Skąpskiej. Artystka pracowała na planie najpopularniejszych polskich seriali takich jak "Na Wspólnej" czy "Barwy szczęścia".
Share
Maria Skąpska nie żyje
Maria Skąpska nie żyjeŹródło: Facebook.com
d4eksei

- Dziś bardzo smutny dzień. Odeszła Maria, dla nas wszystkich Maśka, Skąpska. Będzie nam brakować Jej uśmiechu, poczucia humoru, ciepła... oraz profesjonalizmu najwyższej klasy. Wsparcie dla reżysera, skarb dla producenta. Taka właśnie była Maśka - można przeczytać na Facebooku Aurum Film.

Nie żyje Maria Skąpska

Maria Skąpska była związana z branżą filmową przez dwie dekady. Na planie zazwyczaj występowała w roli drugiego reżysera, ale była też asystentką i kierownikiem planu. O jej śmierci poinformowała firma producencka, z którą była związana.

d4eksei

- Zawsze będziemy pamiętać czas spędzony z nią podczas pracy przy "Carte Blanche", "Ostatniej Rodzinie", "Królu" czy wreszcie "Żeby nie było śladów" - jej ostatnim filmie, przy którym mimo toczonej walki, dała z siebie wszystko bez żadnej taryfy ulgowej. Masiu, jeszcze się zobaczymy. I dziękujemy za wszystko - pożegnali ją współpracownicy.

Przeczytaj: Krzysztof Krawczyk zdążył przed śmiercią powiedzieć do żony te słowa. Trudno powstrzymać łzy

Maria Skąpska miała 46 lat

Maria Skąpska współtworzyła wiele seriali, które Polacy kochali i które cieszyły się ogromną popularnością. Pojawiała się m.in. na planach takich produkcji jak "Barwy szczęścia", "Na Wspólnej", "Prawo Agaty", "Prokurator" i wielu, wielu innych.

d4eksei

Współtworzyła też wiele filmów. Widzowie mogli ją również zobaczyć na szklanym ekranie w filmie "Piksele", którego była drugą reżyserką. Maria Skąpska cieszyła się ogromną sympatią, o czym świadczą też pożegnalne wpisy, które obiegły sieć.

Zobacz: Przykre oblicze pracy weterynarzy. Słyszą, że są mordercami i konowałami

- Dziś odeszła Masia Skąpska nasza Przyjaciółka, człowiek filmu. Masia... za wszystkie rozmowy, wsparcie, serce, profesjonalizm, miłość do kina, Prawo Agaty, Listy do M... dziękuję. Boże, jak smutno bez Ciebie - napisała Agnieszka Dygant, która pracowała ze Skąpską przy "Prawie Agaty" i "Listach do M.".

Głos zabrała również Małgorzata Kożuchowska.

d4eksei

- Maśka! Wspaniała! Ciepła. Oddana. Profesjonalna. Dlaczego?

Maria Skąpska miała zaledwie 46 lat. Na razie nie podano przyczyny śmierci.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Co wiemy o nowych mutacjach koronawirusa? Emilia Cecylia Skirmuntt odpowiada

d4eksei

Podziel się opinią

Share
d4eksei
d4eksei