GwiazdyNie żyje matka gwiazdy Netflixa Daisy Coleman. W niedzielę popełniła samobójstwo

Nie żyje matka gwiazdy Netflixa Daisy Coleman. W niedzielę popełniła samobójstwo

Daisy Coleman, Melinda Coleman
Daisy Coleman, Melinda Coleman
Źródło zdjęć: © Getty Images
Aneta Malinowska

07.12.2020 18:23, aktual.: 02.03.2022 18:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Matka gwiazdy filmu dokumentalnego "Audrie & Daisy", podobnie jak córka, popełniła samobójstwo. Ciało Melindy znaleziono w minioną niedzielę, niemalże równe 4 miesiące po śmierci dziewczyny.

 Medlinda, matka Daisy Coleman

Córka Melindy, 23-letnia Daisy Coleman, zmarła na początku sierpnia. Dziewczyna od lat zmagała się z problemami psychicznymi. Jako nastolatka została wykorzystana seksualnie. Po tym wydarzeniu była dręczona w internecie i gnębiona przez rówieśników. W ostatnim czasie starała się odzyskać równowagę, skupiając się na pomocy ofiarom przemocy seksualnej. Pracowała również jako tatuażystka.

- Moja córka Daisy Coleman popełniła dziś w nocy samobójstwo. Była moją najlepszą przyjaciółką i wspaniałą córką. Chciałabym odebrać od niej cały ból. Nigdy nie podniosła się po tym, co ci chłopcy jej zrobili - pisała w sierpniu na Facebooku Melinda.

Wiele osób zastanawiało się, co skłoniło Daisy do tak strasznego kroku. 23-latka cieszyła się wsparciem społeczności na Instagramie. Za kulisami rozgrywał się jednak kolejny dramat. Jak przekazał magazyn "People", Daisy Coleman miała prześladowcę i podobno przez kilka ostatnich miesięcy, obawiała się o swoje życie.

Dokument Natflixa z 2016 roku, "Audrie & Daisy" ujawnił doświadczenia Amerykanki związane z napaścią na tle seksualnym. W 2012 r. została zgwałcona na imprezie. Miała wtedy tylko 14 lat. Dokument przedstawiał problemy i zastraszanie, z jakim borykają się nastoletnie ofiary napaści.

Melinda Coleman nie żyje

Teraz po śmierci Melindy Coleman na jej profilu napisano:

„"Jesteśmy w szoku i niedowierzaniu, (…) dzisiejszego wieczoru straciliśmy Melindę Coleman w wyniku samobójstwa (…). Bezdenny smutek po utracie męża, syna Tristana i Daisy był czymś więcej, niż mogła znieść. Bardziej niż cokolwiek innego kochała swoje dzieci i wierzyła w nie".

Mąż i syn kobiety zginęli w wypadkach samochodowych w 2009 i 2018 roku. Po jej śmierci zostało jeszcze dwoje dorosłych dzieci.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (34)
Zobacz także