Trwa ładowanie...

Nostalgiczna Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Pokazała zdjęcie sprzed 16 lat

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wielu Polakom kojarzy się przede wszystkim z rolą Grażynki w telenoweli "Klan". Sama aktorka najwyraźniej nie ma z tym problemu, co udowodniła publikując nostalgiczne zdjęcie z serialu sprzed 16 lat. Bardzo się zmieniła?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska opublikowała zdjęcie sprzed 16 latMałgorzata Ostrowska-Królikowska opublikowała zdjęcie sprzed 16 latŹródło: AKPA, fot: Piętka Mieszko
d4bqnnm

Pierwszy odcinek "Klanu" wyemitowano w czerwcu 1997, a od września tego samego roku serial na stałe zagościł w ramówce Telewizji Polskiej, ciesząc się sporą popularnością do dziś.

Serial przyniósł rozpoznawalność wielu aktorom, którzy przez lata przewinęli się przez produkcję. Są jednak i tacy, którzy nieprzerwanie od 25 lat pojawiają się na ekranie. Wśród nich jest Małgorzata Ostrowska-Królikowska, czyli uwielbiana przez widzów Grażyna Lubicz.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska publikuje stare zdjęcie

Aktorka w "Klanie" występuje od samego początku, a wykreowana przez nią postać Grażynki przez niektórych już teraz określana jest jako legendarna. Ostrowska-Królikowska aktywnie prowadzi też swój profil w mediach społecznościowych, gdzie pochwaliła się nostalgiczną fotografią.

d4bqnnm

Zdjęcie to kadr z czołówki "Klanu" sprzed 16 lat. Ostrowska-Królikowska jest na nim ze swoją serialową córką Bożenka, w którą od wielu lat wciela się Agnieszka Kaczorowska. Jak widać, zdjęcie sprawiło aktorce sporo przyjemności, co pokazują dodane do relacji ikony serc.

Kadr z serialu “Klan” sprzed 16 lat Instagram
Kadr z serialu “Klan” sprzed 16 latŹródło: Instagram, fot: malgorzata_ok

Życie prywatne

Prywatnie Małgorzata Ostrowska-Królikowska była żoną zmarłego w 2020 r. Pawła Królikowskiego. Jest matką pięciorga dzieci, z których najstarszy – Antonii poszedł w ślady rodziców i także został aktorem.

Wraz z mamą od urodzenia w "Klanie" występowała z kolei jej córka - Julia, która jednak zawodowo postanowiła pójść w zupełnie innym kierunku, studiując obecnie na Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

d4bqnnm

Aktorka jest osobą bardzo rodzinną i na Instagramie chętnie publikuje fotografie dokumentujące jej relacje z dziećmi. Ostatnio jednak w mediach pojawiała się głównie w związku z konfliktem pomiędzy jej synem – Antonim a jego żoną i matką jego dziecka - Joanną Opozdą, którą zostawił dla innej kobiety tuż przed porodem.

Ostrowska-Królikowska stanęła murem za swoim synem, a z jego żoną - jak przyznała sama Opozda - nie stworzyła zbyt dobrych relacji. Jak powiedziała w jednym z wywiadów była Antka Królikowskiego - tak naprawdę nie miała okazji, żeby poznać teściową.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

d4bqnnm
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4bqnnm