Trwa ładowanie...

Nowe doniesienia o Trumpach. Na krótki komentarz pokusiła się przyjaciółka Melanii

Nieustannie od wielu miesięcy media na całym świecie donoszą o rzekomym kryzysie w małżeństwie Donalda i Melanii Trump, a także o zbliżającym się rozwodzie pary. Zaczęto spekulować także na temat kolejnych kroków odchodzącej pierwszej damy po opuszczeniu Białego Domu. Teraz kilka słów postanowiła powiedzieć przyjaciółka Melanii, która uchyliła nieco rąbka tajemnicy.
Share
Donald i Melania Trump podczas wizyty w Georgii.
Donald i Melania Trump podczas wizyty w Georgii.Źródło: Getty Images
dbpcoqk

Przegrana Donald Trumpa zapoczątkowała dalsze teorie na temat przyszłości Melanii. Według niektórych źródeł kobieta tylko czeka aż opuści Biały Dom, a inne media sugerują, że już niedługo światło dzienne ujrzy książka pierwszej damy na temat życia w trakcie prezydentury jej męża. Tak naprawdę trudno powiedzieć, gdzie leży prawda, zwłaszcza że przyjaciółka Melanii Trump krótko skomentowała doniesienia.

Co z rozwodem Trumpów?

Wraz z przegraną Trumpa w walce o reelekcję pojawiły się sugestie dotyczące domniemanego rozwodu ustępującego prezydenta. Jak się okazuje, przed samym ślubem Trump przekonał Melanię do podpisania intercyzy, więc tak naprawdę kobieta niewiele zyska po oficjalnym rozstaniu z mężem.

dbpcoqk

Zagraniczne media ujawniają, że Melania mogłaby zatrzymać swoją biżuterię i prawdopodobnie zostałaby prawnym opiekunem syna Barrona. To dobre posunięcie zważywszy na fakt, że kobieta zabezpieczyła swojego syna na przyszłość.

Przeczytaj: Rodzina Kardashian musi złamać 42-letnią tradycję. Słynne siostry nie mają wyjścia

Przyjaciółka Melanii co nieco wyjawia

W ostatnich dniach ucichła nieco dyskusja na temat dalszych losów rodziny Trump. Na dodatek w miniony weekend ustępujący prezydent wraz z żoną pojawili się razem podczas oficjalnej wizyty w Georgii. Wspólnie pozowali do zdjęć, uśmiechali się do siebie i wcale nie wyglądali na skłóconą parę. O kryzysie w małżeństwie postanowiła wypowiedzieć się przyjaciółka Melanii:

dbpcoqk

"Prywatnie, przy stole, podczas obiadu ze wszystkiego sobie żartują"- powiedziała Stephanie Winston Wolkoff.

Być może doniesienia o zbliżającym się rozwodzie są wyssane z palca, a teraz Donald i Melania Trump mają powody do żartów z tych plotek. Niektórzy krytycy twierdzą wręcz, że rozwód byłby nieopłacalny dla Melanii, dlatego kobieta zostanie przy mężu.

Sprawdź: Córka Olivii Newton-John przeciwna szczepieniom. Internauci zarzucają celebrytce hipokryzję 

Zobacz także: Mieszkanie Andrzeja Dudy w Krakowie. Prezydent kończy urządzać nowe lokum 

dbpcoqk

Zdzisław Mac o życiu bezdomnego. Legendarny dziennikarz przeżył trudne chwile

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dbpcoqk

Podziel się opinią

Share
dbpcoqk
dbpcoqk