Trwa ładowanie...
dx7dn9r

Obce dziecko kopie w fotel. "Szlag mnie trafił"

Gdy weszła na pokład samolotu i zobaczyła, kto za nią siedzi, już wiedziała, że ten lot będzie ciężki. Dziecko skopało każdy centymetr kwadratowy jej fotela, a ona myślała, że oszaleje. Rodzice nie zareagowali.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nad dziećmi nie zawsze da się zapanować
Nad dziećmi nie zawsze da się zapanować (123RF)
dx7dn9r

Kobieta opisała swoją historię na forum portalu Kafeteria. Zwróciła się z pytaniem do innych osób, czy powinna na to zareagować i jeśli tak, to w jaki sposób. Odpowiedziała jej jedna z matek.

- Ja bym się pewnie wymownie obejrzała raz, drugi trzeci i w końcu zwróciła dziecku uwagę - odpowiada internautka. - Wtedy to już chyba rodzic zareaguje. Ale dodam w tym miejscu, że też jestem matką i niestety w miejscu publicznym nie zawsze małego człowieka da się doprowadzić do porządku. Jak taki trzylatek wpadnie w histerię na tym siedzeniu w samolocie, to nikogo nie będzie słuchał i kopać niestety nie przestanie. Moim dzieciom się to na szczęście nie zdarzyło, ale zdaję sobie sprawę, że taka sytuacja może się zdarzyć i chyba każdy rodzic o tym wie. Inni pasażerowie patrzą wtedy z pretensją, a biedny rodzic jest bezradny i zestresowany. Sytuacja niekomfortowa dla każdej ze stron.

dx7dn9r

Pod historią kobiety, której fotel został skopany przez dziecko, podpisało się wiele osób. Takie sytuacje zdarzały się w kinie, w autobusie, w pociągu.

- Miałam podobną sytuację, ale w kinie - opisuje inna internutka. -Szlag mnie trafiał. Matka reagowała słabo, od niechcenia i za trzecim razem może po tym jak gromiłam dziecko wzrokiem. Ono na chwile się peszyło, a po jakimś czasie było znowu to samo. Matka to była ta z tych beztroskich. O mało co już bym z gębą do niej wyskoczyła.

Zobacz też: #11pytań do pielęgniarki SOR-u

Jakie jest wasze na ten temat? Jak byście zareagowali w takiej sytuacji? Prześlijcie nam swoje odpowiedzi przez dziejesie.wp.pl

dx7dn9r

Podziel się opinią

Share

dx7dn9r

dx7dn9r