Gwiazdy"Obrzydliwe brudaśnice". Monika Goździalska wykrzyczała, co myśli o Polkach

"Obrzydliwe brudaśnice". Monika Goździalska wykrzyczała, co myśli o Polkach

Monika Goździalska jest oburzona zachowaniem kobiet podczas wyprzedaży
Monika Goździalska jest oburzona zachowaniem kobiet podczas wyprzedaży
Źródło zdjęć: © Getty Images, TikTok
18.07.2022 19:55, aktualizacja: 18.07.2022 21:13

Monika Goździalska opowiedziała w filmiku opublikowanym na TikToku o swoim ostatnim doświadczeniu związanym z letnimi wyprzedażami w sklepach z odzieżą. Nie kryła oburzenia i nie przebierała w słowach. Doszła do wniosku, że kobiety są większymi "brudasami" niż mężczyźni.

Monika Goździalska jest celebrytką znaną z udziału w różnych programach telewizyjnych. Obecnie bardzo aktywnie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych. Na TikToku zgromadziła już ponad 150 tys. obserwujących. Ostatnio postanowiła opublikować filmik w związku z letnimi wyprzedażami. Goździalska weszła w galerii handlowej do jednej z popularnych sieciówek odzieżowych, a potem opowiedziała o tym, co tam zastała. 

Monika Goździalska o zachowaniu kobiet podczas wyprzedaży

– Jedną z przyjemnych rzeczy było to, że spotkałam swoją obserwatorkę – pozdrawiam cię serdecznie, a reszta to był dramat z czarną dziurą w d*pie i po prostu obłęd. Wywieszone ubrania na przecenie są uj***ane, ubrudzone, ob**ane, wywalone – od ściągania, od samoopalaczy. Body wyglądają tak, że w ogóle nie wiem, jak można to wystawić na sprzedaż, a przede wszystkim, jak można to odłożyć na półkę – zaczęła, nie przebierając w słowach. 

– Wy brudaśnice, obrzydliwe brudaśnice. Przebieracie tam, jakby tam normalnie złoto było w tym wszystkim. Po prostu to jest dramat. Kobieta chyba jednak jest większym brudasem. Tak jak ob**ane kible kobiece, tak samo ob**ane wieszaki. To jest skandal – dodała zniesmaczona. 

Internautki podzielają zdanie Moniki Goździalskiej

Większość internautek zgodziła się ze słowami Moniki Goździalskiej. Mają bowiem za sobą podobne albo jeszcze gorsze doświadczenia wyprzedażowe. Swoje spostrzeżenia opisały w sekcji komentarzy pod nagraniem celebrytki. 

"Prawda. Dlatego nic już nie kupuje stacjonarnie. Raz widziałam body z plamami krwi w kroku. Powiedziałam: nigdy więcej", "O tak! Całkowita racja. Na męskich działach porządek i ład, na naszych tragedia!", "Dlatego zawsze, jak planuje cały dzień w galerii, nie robię żadnego makijażu. Sama chcę kupić czyste, więc zostawiam czyste", "Ja uważam, że jeżeli aż tak ubrudzi ubranie, powinien być obowiązek kupienia tego" – czytamy. 

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (385)
Zobacz także