Od 18 lat budzą Polaków. "Dzień Dobry TVN" cały czas blisko widzów

Kiedy w 2005 roku "Dzień Dobry TVN" zadebiutowało na antenie, niemal od razu zyskało ogromną sympatię widzów. Wszystko za sprawą poruszanych w nim tematów. W programie pojawiają się nie tylko informacje ze świata show-biznesu, ale przede wszystkim treści związane z codziennym życiem każdego z nas.

Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński w "Dzień dobry TVN"
Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński w "Dzień dobry TVN"
Źródło zdjęć: © Instagram | @dziendobrytvn

31.10.2023 10:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Programy śniadaniowe stały się szalenie popularne w naszym kraju. "Dzień Dobry TVN" budzi widzów już od 18 lat. Na czym polega fenomen produkcji? Sukcesu upatruje się w poruszanych na wizji tematach, w których każdy możne znaleźć coś dla siebie.

"Dzień dobry TVN" blisko widzów

3 września 2005 roku wyemitowano pierwszy odcinek "Dzień Dobry TVN". Nie każdy jednak pamięta, że na początku program pojawiał się wyłącznie w weekendy. Format jednak tak bardzo przypadł do gustu widzom, że obecnie można codziennie oglądać nowe wydania śniadaniówki.

Wydawać by się mogło, że w tego typu programach poruszane są wyłącznie lekkie i przyjemne tematy. Nic bardziej mylnego. Prowadzący nie boją się zapraszać gości, z którymi porozmawiają o rzeczach trudnych, ale jednocześnie ważnych dla każdego z nas.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Często na słynnych już kanapach siadają widzowie, którzy chcą podzielić się swoją inspirującą historią. Zdecydowana większość z nich właśnie tam debiutuje na wizji, co jest nie tylko ogromnym przeżyciem, ale również szansą, na dotarcie ze swoimi osiągnięciami do szerszego grona odbiorców.

Podobnie jest zresztą z artystami. Nie jest bowiem tajemnicą, że wielu z nich chcąc zaprezentować światu swój nowy utwór, po raz pierwszy wykonuje go właśnie w studiu popularnej śniadaniówki.

Eksperci w "Dzień dobry TVN"

W "Dzień Dobry TVN" regularnie pojawiają się również eksperci. Prowadzący zadają im pytania, na które widzowie z chęcią poznaliby odpowiedzi. Na kanapach często siadają prawnicy, psychologowie, a także naukowcy, którzy radzą Polakom w różnych kwestiach.

Specjaliści opowiadają o problemach, z którymi każdy z nas może mierzyć się w codziennym życiu. Widzowie mają szansę poznać ważne informacje związane np. z bezpieczeństwem w sieci lub tego, co zrobić, kiedy nasze dziecko sprawia problemy wychowawcze.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Komentarze (0)