Trwa ładowanie...

Odeszli tego samego dnia, po 47 latach małżeństwa. Niesamowita historia z USA

Patricia oraz Leslie McWaters byli małżeństwem idealnym przez 47 wspólnych lat. Odeszli tego samego dnia w szpitalu Foote Allegiance w Jackson w stanie Michigan.– Jedno nie chciało żyć bez drugiego. Jak Romeo i Julia – przyznała w rozmowie z lokalnymi mediami ich córka, Joanna Sisk.
Share
Patricia i Leslie McWaters
Patricia i Leslie McWaters Źródło: YouTube
d3sj9zh

Patricia i Leslie McWaters mieszkali w Michigan. Ślub wzięli 47 lat temu. Przez te wszystkie lata kochali się i świetnie się uzupełniali. Lubili razem tańczyć, grać w karty, kochali samochody i spotkania w gronie rodzinnym. Mieli dwie córki, troje wnucząt i sześcioro prawnuków.

Jedno nie chciało żyć bez drugiego

Odeszli tego samego dnia, 24 listopada, w tym samym szpitalu, wskutek powikłań po zarażeniu koronawirusem.

d3sj9zh

Zobacz także: Nie wyobrażał sobie związku na odległość. Rzucił karierę, aby wspierać partnerkę, europosłankę Sylwię Spurek

– Strata jednego rodzica jest wystarczająco trudna do zaakceptowania, ale to było najgorsze, gdy w tej samej chwili zmarli oboje (...) Cała nasza rodzina jest całkowicie zdruzgotana – przyznała Joanna Sisk w rozmowie z WDIV.

78-letnia Patricia McWaters przez 35 lat pracowała jako pielęgniarka na sali operacyjnej w szpitalu. Była kobietą silną i odpowiedzialną. Natomiast 75-letni Leslie McWaters, był kierowcą ciężarówki i weteranem Rezerwy Marynarki Wojennej. W swojej żonie, jak wielokrotnie powtarzał, zakochał się od pierwszego wejrzenia. Ślub z ukochaną był spełnieniem marzeń i najwspanialszym dniem w jego życiu.

W rodzinie rządziła ona

W rodzinie McWaters, decydujący głos zawsze miała Patricia. Leslie zaakceptował, że to ona decydowała w domu.

d3sj9zh

Zobacz także: Małgorzata Tusk dostała nowy samochód od męża. Luksusowe auto robi wrażenie

Jak podał NBC News, to ona była głową rodziny, która rozstawiała wszystkich po kątach.

Leslie natomiast kochał zabawę i był królem dowcipów. Jak mówią bliscy, zawsze lubił rozśmieszać przyjaciół i rodzinę. – Nawet, jak się kłócili, to natychmiast godzili. Oboje akceptowali siebie nawzajem. Ze wszystkimi wadami i zaletami – dodała ich córka.

"Ci z nas, którzy ich znają, wiedzą, że mama poszła pierwsza i powiedziała LD, czas już iść!'" – tak pożegnali małżeństwo ich najbliżsi w nekrologu.

d3sj9zh

Justyna Biedrawa o ataku na Nowacką: Są to sceny przerażające, ale mnie nie zaskakują

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3sj9zh

Podziel się opinią

Share
d3sj9zh
d3sj9zh