GwiazdyMałgorzata Tusk dostała nowy samochód od męża? Luksusowe auto robi wrażenie

Małgorzata Tusk dostała nowy samochód od męża? Luksusowe auto robi wrażenie

Małgorzata Tusk często pojawia się u boku męża.
Małgorzata Tusk często pojawia się u boku męża.
Źródło zdjęć: © akpa
02.12.2020 10:54, aktualizacja: 02.03.2022 16:47

Małgorzata Tusk od wielu wybiera auta japońskich marek. Od niedawna można zauważyć, że po przemieszcza się nowym samochodem, jednym z bardziej luksusowych modeli na rynku. Czyżby Donald Tusk sprawił swojej żonie prezent?

Małgorzata i Donald Tusk od lat tworzą zgrane małżeństwo, a niedawno na profilu w mediach społecznościowych były premier pochwalił się ich ślubnymi zdjęciami z okazji 42. rocznicy ślubu. Najczęściej jednak Małgorzata Tusk unika polityki, ale za to chętnie towarzyszy mężowi podczas ważnych spotkań i uroczystości.

Nowe auto Małgorzaty Tusk

Małgorzata Tusk bardzo często powraca do rodzinnego Sopotu, gdzie fotoreporterzy robią jej zdjęcia. Przy okazji pobytu w rodzinnych stronach, żona byłego premiera pojawia się na zakupach, co bywa skrzętnie dokumentowane przez paparazzi. Także i teraz podczas kolejnego pobytu w Trójmieście zauważono Małgorzatę Tusk wysiadającą z luksusowego samochodu.

Często pojawiają się wzmianki w prasie lub innych mediach o zmianie samochodu w rodzinie Tusków. Dlatego też kolejny model auta Małgorzaty Tusk nie został niezauważony. Tym razem żona polityka zdecydowała się na nowszy model Lexusa, którego cena może niektórych przyprawić o zawrót głowy.

Luksusowe cacko Małgorzaty Tusk od męża

Jak donosi "Super Express" żona byłego premiera przesiadła się do srebrnego i ekskluzywnego Lexusa RX. Wspomniane auto posiada luksusowe wyposażenie oraz wykazuje się niezwykłym komfortem podczas jazdy. Z zewnątrz samochód prezentuje się masywnie, ale niezwykle elegancko.

Szacunkowo koszt samochodu Małgorzaty Tusk wynosi około 300-400 tysięcy złotych, w zależności od wyposażenia. Na taki wydatek mało który Polak może sobie pozwolić, ale dla Donalda Tuska nie stanowi on żadnego problemu. W końcu chodzi o prezent dla ukochanej żony.

Źródło artykułu:WP Kobieta