Odmładzająca fryzura dla kobiet po 60-tce. "Efekt wow" gwarantowany

Odmładzająca fryzura dla kobiet po 60‑tce. "Efekt wow" gwarantowany

Wizyta u fryzjera może odmienić życie. Oto dowód
Wizyta u fryzjera może odmienić życie. Oto dowód
Źródło zdjęć: © Instagram
21.02.2024 11:48, aktualizacja: 21.02.2024 12:44

Filmiki z metamorfozami uczą nas, że każdy ma w sobie ukryty potencjał. Czasem wystarczy drobna zmiana, która zupełnie zmienia wygląd danej osoby. Jak w przypadku tej pani, która z fryzjerskiego fotela wstała o 10 lat młodsza.

Na oficjalnym instragramowym kanale Hüseyina Polata, stylisty fruzur z Turcji, znajdziemy wiele zdjęć i filmików, na których chwali się efektami swojej pracy. Wśród nich szczególnie wyróżnia się jeden. Piękna, długowłosa pani po 60-tce wydaje się przerażona samą wizją skrócenia swoich włosów, jednak wszystko zmienia ostateczny efekt. Z pewnością każdy marzy o tak skutecznej metamorfozie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wizyta u fryzjera może odmienić życie. Oto dowód

Ścinanie włosów to drażliwa kwestia. Przekonała się o tym każda kobieta, która po "delikatnym skróceniu końcówek" wyszła z krótszymi o połowę włosami. Zapuszczamy włosy, bo zależy nam na długości, więc każda zmiana jest bolesna. Widać to wyraźnie w oczach pani na filmiku, która niemal się modli o litość, gdy stylista podchodzi do niej z nożyczkami. Ekspert ma jednak rację, gdy ścina kilkucentymetrowy siwy odrost. W krótkim czasie wyczarowuje na głowie kobiety wyjątkowo twarzową fryzurę, która odejmuje klientce co najmniej 10 lat. Czasem warto oddać się w ręce profesjonalisty.

Dobrze dobrana fryzura może odjąć kilka lat. Czas na zmiany

Po skróceniu włosów o połowę światowej sławy fryzjer odpowiednio je wycieniował i dobrał idealny odcień. Dzięki temu rozświetlił cerę i wyszczuplił twarz, podkreślając naturalną urodę pani. Nowa fryzura odjęła klientce sporo lat i spotkała się z zasłużonym zachwytem. Na zamieszczonym w mediach społecznościowych filmiku widać, jak z każdą chwilą rośnie pewność siebie uroczej klientki, a w jej oczach pojawia się błysk. Warto się otworzyć na zmiany, jeśli ufamy, że fryzjer wie, co robi. Odmładzająca fryzura sprawiła, że 60-latka kobieta wygląda teraz na 10 lat mniej.

Piękna metamorfoza
Piękna metamorfoza © Instagram

Na koniec warto zaznaczyć, że nie ma czegoś takiego, jak fryzury odpowiednie do danego wieku. Nie dajmy sobie wmówić, że coś wypada albo nie. Wiek to tylko liczba. Każdy powinien się czesać i ubierać dokładnie tak, jak lubi i jak mu pasuje. Szczęśliwi ludzie wyglądają młodziej i żyją dłużej.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Materiały WP
Materiały WP© Materiały własne
Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (134)
Zobacz także