Tak wyglądają jej oczy. Nie dowierzają, kiedy je odsłania

Okrzyknięto ją "wielkooką dziewczyną z TikToka". Kim jest Samantha McNab?
Okrzyknięto ją "wielkooką dziewczyną z TikToka". Kim jest Samantha McNab?

02.11.2022 14:54, aktual.: 02.11.2022 16:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Swoim wyglądem budzi dość skrajne emocje, jednak nie ukrywa, że traktuje go jako atut. Jest właścicielką wyjątkowo dużych gałek ocznych, które choć wyglądają jak powiększone za pomocą filtra, wcale nie zostały "przerobione". Kim jest Samantha McNab, którą okrzyknięto "wielkooką dziewczyną z TikToka"?

Każda kobieta powinna znać swoje atuty, a jeżeli zapragnie - chwalić się nimi. I tak też zrobiła Amerykanka Samantha McNab, która stała się naprawdę popularna na TikToku. Dlaczego? Wystarczyło, że Samantha pokazała na jednym z filmików, jak bardzo potrafi samodzielnie "powiększyć" swoje gałki oczne. Internauci jednak nie dowierzają, że nie nałożyła filtra.

Okrzyknięto ją "wielkooką dziewczyną" z TikToka

Opublikowany przez Samanthę filmik na TikToku zdobył już ponad 14 mln odsłon. Kobieta na początku zasłoniła na nim swoje oczy dłonią, a następnie odkryła je i spojrzała prosto w obiektyw kamery. I wtedy zaczęła się prawdziwa "zabawa", bo gałki oczne Samanthy przybrały takich rozmiarów, że aż ciężko uwierzyć, że są prawdziwe.

Internauci są w szoku, a w komentarzach już dopytują, jakim cudem udaje się jej aż tak powiększyć oczy.

"To mnie przeraża"

Jedni są zachwyceni, inni... przerażeni. Widok powiększonych gałek ocznych Samanthy McNab wzbudza wśród użytkowników TikToka najróżniejsze emocje, jednak to nie przeszkadza, aby dziewczyna zdobywała kolejne wyświetlenia, a przy tym - popularność.

"Dziewczyno, jak ty to robisz?", "To mnie przeraża", "Wyglądasz jak postaci z filmów Tima Burtona", "Wyglądasz jak ta dziewczyna z Rango!", "To jest jakiś filtr?", "Ja w to nie wierzę", "A ja myślałam, że to ja mam duże oczy. Teraz wiem, że nie" - czytamy w komentarzach.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (40)