ycipk-2pkkge

Olga Frycz pokazała brzuch 5 miesięcy po porodzie. Wszyscy zwrócili na niego uwagę

32-letnia Olga Frycz jesienią ubiegłego roku po raz pierwszy została mamą. Od tego czasu fanki bacznie obserwują jej profil na Instagramie. Ostatnie zdjęcie aktorki wywołało poruszenie wśród internautów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
5 miesięcy temu Olga Frycz została po raz pierwszy mamą
5 miesięcy temu Olga Frycz została po raz pierwszy mamą (ONS.pl)
ycipk-2pkkge

Olga Frycz kilka miesięcy temu po raz pierwszy została mamą. Z tej okazji założyła profil na Instagramie "To ja mama", na którym publikuje zdjęcia z małą Helenką. Internauci zawzięcie komentują jej wygląd po porodzie, a także uczą wychowywać dziecko. Można powiedzieć, że każdy krok aktorki jest oceniany.

Minęło pięć miesięcy od narodzin dziecka, a Olga opublikowała na swoim prywatnym profilu na Instagramie zdjęcie, na którym widać jej poporodowy brzuch. Fotografię podpisała: "Do wiosny zostało już tylko 29 dni".

Po poście widać, że aktorka jest szczęśliwą mamą. Przeciąga się na podłodze w towarzystwie małej Heleny i ukochanych czwórnogów. Reasumując: sielankowy obrazek.

ycipk-2pkkge

Olga Frycz nie jest typową fit mamą, która pokazuje wyłącznie idealne zdjęcia. Wręcz przeciwnie - prezentuje fanom prawdę. Kobiety utożsamiają się z aktorką i dziękują jej.

"Tez mam taki płaski brzuch... jak leżę. Nareszcie konto wolne od zalania plastikiem i kwasem. Za to cię będę szanować. A napiszę o brzuchu - pięknie ci za niego dziękuję. Potrzeba takich więcej" - napisała jedna z fanek.

"Brzunio wygrywa. Gratuluję dystansu do siebie i świata" - dodała kolejna osoba.

ycipk-2pkkge

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Frycz pierwszy raz po porodzie pokazała się na ściance

ycipk-2pkkge
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2pkkge

ycipk-2pkkge
ycipk-2pkkge