Qaqwqwrqw

Olga Frycz świętuje urodziny Jana Frycza. Kiedyś mieli konflikt

Olga Frycz złożyła ojcu życzenia urodzinowe na Instagramie. Ale tak naprawdę od niedawna aktorka ma z nim bliskie relacje. Wcześniej prawie nie utrzymywali kontaktu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Olga Frycz złożyła życzenia ojcu
Olga Frycz złożyła życzenia ojcu (East News)
Qaqwqwrqw

Olga Frycz przez długi czas żyła w konflikcie ze swoim ojcem. Nie potrafiła wybaczyć mu, że zostawił jej mamę. On za to otwarcie sprzeciwiał się jej zawodowym ambicjom. – Wiem, że coś komuś szepnął i nie dostałam się do szkoły, o której marzyłam od lat. Mówił, że dla kobiety to jest zawód podobny do prostytucji – mówiła aktorka "Dobremu Tygodniowi".

Przez kilka lat Fryczowie praktycznie się ze sobą nie kontaktowali. Wiele zmieniło się, gdy Olga zaszła w ciążę. Chciała, by jej dziecko miało dziadka. I dziś mała Helenka rzeczywiście go ma. – Jej kupił kwiaty, a dziecku przytulankę. Kiedy zobaczył wnuczkę po raz pierwszy wziął ją na ręce, wzruszenie odebrało mu mowę. Przez kilka minut siedział w kompletnej ciszy, wpatrując się w malutką twarzyczkę. Wreszcie przemówił i łamiącym głosem zadeklarował pomoc" – opowiadał znajomy aktorki.

Dowodem, że między ojcem i córką się układa, są życzenia urodzinowe, które złożyła mu na Instagramie. "Wczoraj skończył 65 lat. Wielki artysta, wybitny aktor, miłośnik modelarstwa, tata, dziadek!!! Spóźnione o jeden dzień" – napisała.

Qaqwqwrqw

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Triki urodowe z PRL-u. Testujemy

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

Qaqwqwrqw