ycipk-4b7x8l

Olga Frycz wyjechała bez dziecka. Wiele kobiet rozumie jej rozterki

Olga Frycz we wrześniu ubiegłego roku została mamą. Od tamtego czasu aktorka regularnie pokazuje w mediach społecznościowych, jak zmieniło się jej życie po urodzeniu Helenki. Jej dzisiejsze rozterki zrozumie niejedna młoda mama.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Olga Frycz wyjechała bez córeczki. Młode mamy rozumieją jej rozterki
Olga Frycz wyjechała bez córeczki. Młode mamy rozumieją jej rozterki (ONS.pl)
ycipk-4b7x8l

Olga Frycz postawiła na chwilę dla siebie

Olga Frycz opublikowała na Instagramie zdjęcie ze swoją niespełna roczną córeczką Heleną. Aktorka zdradziła, że dziewczynką opiekuje się jej mama, a ona ma cały dzień dla siebie. Co nie oznacza, że skacze z radości pod sufit.

– Mój chłopak z psami na Mazurach, dziecko pod Wawelem, a ja sama jak palec leżę do góry brzuchem i oglądam zdjęcia córki, psów i chłopaka. Tęsknię już bardzo, choć minęło dopiero kilka godzin. Nie lubię być sama. Już nawet nie pamiętam, jak to było i co się robiło, jak się samemu było. Może potańczę chwilę sama dla siebie i pójdę spać – napisała Frycz.

ycipk-4b7x8l

Młode mamy rozumieją Olgę Frycz

Pod zdjęciem Frycz pojawiły się dziesiątki komentarzy. Obserwatorki aktorki doskonale ją rozumieją – te, które są młodymi mamami, marzyły o chwili dla siebie. Gdy w końcu nadeszła, po krótkotrwałej błogości pojawiły się tęsknota za dzieckiem i smutek.

Głos w dyskusji zabrała również Maja Bohosiewicz. Aktorka, prywatnie koleżanka Frycz, stwierdziła, że choć trzeba się cieszyć czasem dla siebie, wcale nie jest to takie łatwe.

Internautki zgodnie stwierdziły, że taki los mam – choć czasem oddałyby wszystko za wypicie gorącej kawy lub skorzystanie z toalety w samotności, gdy muszą rozstać się na jakiś czas z dziećmi, tęsknią i nie mogą się doczekać, aż znów je zobaczą.

ycipk-4b7x8l

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Jak raz na zawsze posprzątać dziecięcy pokój?

ycipk-4b7x8l
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4b7x8l

ycipk-4b7x8l
ycipk-4b7x8l