Jarek z "Chłopaków" się rozwodzi. Tak mówi o przyszłej wybrance

Jarek z "Chłopaków" się rozwodzi. Tak mówi o przyszłej wybrance

Jarek Mergner rozstał się z Gosią
Jarek Mergner rozstał się z Gosią
Źródło zdjęć: © Facebook | Chłopaki do wzięcia
23.04.2024 14:19, aktualizacja: 23.04.2024 15:09

Jarosław Mergner znowu jest wolny. Ulubieniec widzów programu "Chłopaki do wzięcia" poznał Gosię, z którą wziął ślub. Teraz jednak Jaruś ogłosił rozstanie i przyznał, że ponownie szuka miłości. Ostatnio opowiedział, jaka powinna być jego wybranka.

Plotki na temat małżeństwa Jarusia i Gosi z "Chłopaków do wzięcia" okazały się prawdziwe. Para nie jest już razem, chociaż wydawało się, że kobieta poznana w programie jest "tą jedyną".

Po dwóch latach od powiedzenia sobie sakramentalnego "tak" para oficjalnie ogłosiła rozstanie. Sam Jaruś wystąpił z przyjacielem na opublikowanym na TikToku nagraniu, gdzie mężczyźni tłumaczą, że bohater programu ponownie jest "do wzięcia".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jarek wyprowadził się z mieszkania Gosi

Opinie fanów na temat niespodziewanego rozstania pary są bardzo podzielone. Niektórzy internauci współczują "chłopakowi do wzięcia", inni wymierzają w niego hejt. Sporo użytkowników zastanawia się, dlaczego Jarek sam nie powiedział o wyprowadzce od żony. W kolejnym filmiku mężczyzna powiedział jedynie, że "nie szło wytrzymać" i "musiał się wyprowadzić". 

Bohater "Chłopaków do wzięcia" opisał kobietę marzeń

Jaruś nie rezygnuje z poszukiwania nowej miłości. Chociaż najnowszy filmik został usunięty z platformy TikTok, wiadomo jakie cechy powinna posiadać kobieta, która mogłaby zostać nową partnerką mężczyzny.

"No, dla mnie musi być kobieta taka rozgrzana, żeby mogli odejść wszystkie smutki, no…ja już jestem, mieszkanko mam, papużkę mam, pieska i tylko brak kobiety (…) chciałbym poznać taką, żebym mógł z nią chodzić gdzieś na spacery, czy wiesz, spędzać czas, a teraz to, mówię, jestem sam" - powiedział Jaruś.

W trakcie nagrania Jaruś podkreślił, że jego idealna partnerka powinna być w zbliżonym do niego wieku. Oczekuje także, aby nowa wybranka serca była dość szczupła, jednak to wszystko, jeśli chodzi o specyficzne wymagania odnośnie wyglądu. Bohater "Chłopaków do wzięcia" nie sprecyzował preferencji dotyczących chociażby koloru włosów czy oczu.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Materiały WP
Materiały WP© Materiały własne