GwiazdyOscary 2022 i seksistowskie żarty prowadzącej. Karolina Korwin Piotrowska: Mnie się podobało

Oscary 2022 i seksistowskie żarty prowadzącej. Karolina Korwin Piotrowska: Mnie się podobało

Regina Hall zażartowała w niewybredny sposób
Regina Hall zażartowała w niewybredny sposób
Źródło zdjęć: © East News | Rob Latour/Shutterstock
28.03.2022 09:01, aktualizacja: 28.03.2022 10:36

Odważny humor, a może skrajny seksizm? Jedno jest pewne Oscary 2022 zostaną zapamiętane na długo, zwłaszcza przez Karolinę Korwin Piotrowską, której spodobały się odważne "żarty" jednej z prowadzących. Innego zdania są internauci.

Oscary 2022 z pewnością przejdą do historii. Nie tylko z powodu spoliczkowania Chrisa Rocka przez Willa Smitha na oscarowej scenie, ale także z kontrowersyjnych żartów prowadzących galę - Wandy Sykes, Amy Schumer i Reginy Hall.

Ich śmiałe anegdoty i dowcipy bardzo spodobały się roześmianej widowni, aż do chwili, gdy jedna z prowadzących galę Oscarów, Regina Hall, poprosiła na scenę aktorów. Tuż obok prowadzącej stanęli: Simu Liu, Bradley Cooper, Tyler Perry i Timothée Chalamet. Po tym, co zrobiła, na wielu twarzach wymalowało się zażenowanie.

Seksistowskie żarty na Oscarach 2022

Regina Hall zaprosiła na scenę aktorów i pozwoliła sobie na komentarze dotyczące ich wyglądu. Wyznała, że są bardzo seksowni, po czym zasugerowała, że oprócz maseczek powinni też zdjąć ubrania. Hall dodała, że zaginęły ich testy na koronawirusa i zapowiedziała, że z przyjemnością wykona im badania za kulisami, używając do tego... języka.

Na tym seksistowskie żarty Hall się niestety nie skończyły. Aktorka wprost ze sceny badała jędrność pośladków Josha Brolina i Jasona Mamoy. Gwiazdorzy sprawiali wrażenie zniesmaczonych i zażenowanych. Popisy Hall nie spodobały się także większości widzów oscarowej nocy.

"#MeToo nigdy nie było traktowane poważnie w Hollywood z różnych powodów, ale obmacywanie ludzi na scenie jest obrzydliwe", "To w ogóle nie było zabawne", "Oglądając to, czułem zażenowanie" - pisali.

Rozbawienie Karoliny Korwin Piotrowskiej

Innego zdania była Karolina Korwin Piotrowska, która wraz z Błażejem Hrapkowiczem prowadziła studio oscarowe emitowane przez Canal+ Premium oraz w serwisie Canal+ Online.

- Takich testów covidowych świat Hollywood nie widział, pojechało mi zabronionym seksizmem. Czyżby w 2022 roku można to było zrobić na Oscarach, obłapywać mężczyznę na scenie? Przez kobietę? - zastanawiała się wyraźnie rozbawiona dziennikarka.

"Odważny humor" i "odwrócony seksizmem" - wtórował jej kolega ze studia. - Bardzo mi się to podobało, jestem za. Ja mogę taką listę zrobić w Polsce - podsumowała w polskiej telewizji Korwin Piotrowska.

Regina Hall Calls Bradley Cooper, Tyler Perry & Will Smith To Oscars Stage For 'COVID Tests'

Oscary 2021. Zobaczcie jak gwiazdy prezentowały się na czerwonym dywanie

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl