Trwa ładowanie...

Ostatnia cyfra roku urodzenia: mówi o tobie więcej, niż myślisz

Według numerologów data urodzenia może determinować to, jakie mamy charaktery. W numerologii najpopularniejszym sposobem na sprawdzenie cech osobowości jest wyznaczenie przypisanej nam cyfry. Aby to zrobić, dodaje się wszystkie liczby z pełnej daty urodzenia. Istnieje jednak inny sposób na odkrycie wad i zalet u siebie, partnera lub przyjaciółki. Ostatnia cyfra roku urodzenia zdradza dużo więcej.

Share
Co mówi o tobie rok urodzenia?Co mówi o tobie rok urodzenia?Źródło: Getty Images
d43zxtb

Ta niewinna cyfra mówi więcej, niż przypuszczasz. Na jej podstawie można określić mocne i słabe strony człowieka. Nie musisz rozpisywać na kartce działań matematycznych, które określą numerologiczną cyfrę. Wystarczy, że weźmiesz pod uwagę ostatnią cyfrę w roku urodzenia.

Zero

Osoby z zerem na końcu roku urodzenia są bardzo towarzyskie i lubiane przez innych. Nie przywiązują dużej wagi do pieniędzy. Jeśli na horyzoncie pojawi się zawód, który najlepiej by do nich pasował, kwestie finansowe schodzą na dalszy plan. Osoby te nie boją się ryzykować i często podejmują nowe wyzwania. Lubią zaczynać wszystko od zera.

d43zxtb

Jedynka

Jedynki stawiają wyłącznie na siebie. Uważają, że same wszystko zrobią najlepiej i nie proszą innych o pomoc. Bywają egoistyczne i zdarza im się dbać wyłącznie o własne dobro. Często są bardzo samodzielne, obowiązkowe i można na nich polegać.

Dwójka

Dwójki to całkowite przeciwieństwo jedynek. Wolą działanie w grupie. Są wrażliwe, delikatne i empatyczne. W życiu najważniejsza jest dla nich rodzina i przyjaciele. Cenią zdanie innych, co powoduje, że są bardzo lubiane.

Trójka

Na co dzień nie przejmują się przyziemnymi sprawami. Szukają wokół siebie powodów do radości. Nie są dla nich ważne pieniądze. Bywają marzycielami i są bardzo romantyczne.

Czwórka

Czwórki to osoby przepełnione energią. Wszędzie ich pełno i są bardzo lubiane w towarzystwie. Jednak nieraz dają się ponieść emocjom. Nie zmieniają raz podjętej decyzji. Bywają uparte i nawet w nowo poznanym środowisku lubią podejmować trudne tematy.

d43zxtb

Piątka

Chyba nie ma na świecie bardziej ugodowych osób niż piątki. Często zapominają o swoich potrzebach i pragnieniach. Wolą spełnić oczekiwania innych. Wszyscy wokół je uwielbiają. Mimo to, często mają problemy z bliższymi relacjami.

Szóstka

Uwielbiają komentować otaczającą ich rzeczywistość. Są bardzo szczere, co sprawia, że nie zawsze są dobrze odbierane w towarzystwie. Jeśli uda im się zbudować relacje, będzie ona trwała.

Siódemka

Siódemki są konsekwentne. Mimo licznych przeciwności losu, nie tracą wiary w ludzi i własne szczęście. Mają problem z zapuszczaniem korzeni i wciąż szukają swojej drogi. Chcą w życiu spróbować wszystkiego i zdarza się, że mają słomiany zapał.

Ósemka

Rozpiera je energia, ale w życiu wciąż trafiają na przeszkody. Gdy wszyscy wokół tworzą udane związki i robią karierę, ósemki wciąż czekają na swoją szansę. Są otwarte i towarzyskie, ale lubią też narzekać.

d43zxtb

Dziewiątka

Dziewiątki są bardzo pomocne, przez co nieraz zapominają o sobie. Zawsze stawiają wygodę innych ponad swoje potrzeby. Poświęcają się dla dobra drugiego człowieka i nie zawsze są doceniane. Potrafią budować silne relacje i można na nich polegać.

Trwa plebiscyt #WSZECHMOCNEŹródło: Licencjodawca

Oliwia Bieniuk korzysta z pomocy wróżki?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d43zxtb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d43zxtb
d43zxtb