"Ostryga" to hit wśród singli. Nowy trend robi furorę

"Ostryga" to hit wśród singli. Nowy trend robi furorę

"Oystering" to metoda na poradzenie sobie po zerwaniu
"Oystering" to metoda na poradzenie sobie po zerwaniu
Źródło zdjęć: © Adobe Stock
23.01.2024 13:00, aktualizacja: 23.01.2024 18:47

Większość z nas choć raz musiała mierzyć się ze złamanym sercem. Okazuje się, że idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest oystering. Na czym polega to zjawisko i dlaczego może okazać się prawdziwym ratunkiem, gdy leczymy się z nieudanego związku?

Każdy z nas radzi sobie ze złamanym serce na swój własny sposób. Bywa, że zamykamy się w sobie i nie chcemy z nikim rozmawiać. Czasami też rzucamy się w wir spotkań towarzyskich, by choć na chwilę zapomnieć o swoim eks. Nie każdy wie, że oystering może nam w tym pomóc.

Oystering - co to za zjawisko?

Nowy trend w randkowaniu nie bez powodu nazwa się "oystering". Słowo "oyster" oznacza "ostrygę" i to właśnie do niej nawiązuje to zjawisko.

Chodzi w nim o to, aby traktować życie jako swego rodzaju luksusowy afrodyzjak, a jednocześnie jeszcze bardziej otworzyć się na nowe znajomości. Nawet jeśli dopiero co zakończyliśmy swój ostatni związek, nie powinniśmy wówczas pozwalać sobie na pogrążanie się w smutku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wszystko, co musimy zrobić to wyjść do ludzi i cieszyć się życiem. Nawet jeśli pierwszego spotkania nie zaliczymy do zbyt udanego, nie powinniśmy tracić nadziei. W końcu nie od razu Kraków zbudowano, a każda znajomość nie tylko przybliża nas do znalezienia właściwej drugiej połówki, ale również daje nam szansę na przeżycie nowej, ekscytującej przygody.

Dlaczego oystering robi aż taką furorę?

Kiedy zakończyliśmy ważną dla siebie relację, trudno jest przejść wobec tego faktu obojętnie. Wówczas często zamykamy się na jakiś czas w sobie i przeżywamy swego rodzaju "żałobę". W oysteringu chodzi jednak o to, by świadomie pominąć ten etap.

Nie dając sobie czasu na smutek, możemy w pewien sposób zminimalizować swój ból i cierpienie. W tym przypadku ważne jednak, aby nie spędzać czasu samotnie. Wychodząc na randki, możemy znacznie szybciej "wyleczyć się" z osoby, którą jeszcze niedawno tak mocno kochaliśmy.

Okazuje się, że oystering może wpłynąć nie tylko na nasze życie towarzyskie, ale również psychikę. W końcu spotykając się z różnymi ludźmi, w pewien sposób poznajemy także samych siebie. Stajemy się coraz pewniejsi siebie oraz swoich potrzeb. To może z kolei pomóc nam w znalezieniu osoby, która finalnie skradnie nasze serce.

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta