GwiazdyPatricia Kazadi odpoczywa od show-biznesu. Teraz pokazała się bez makijażu

Patricia Kazadi odpoczywa od show-biznesu. Teraz pokazała się bez makijażu

Patricia Kazadi przeszła metamorfozę
Patricia Kazadi przeszła metamorfozę
Źródło zdjęć: © AKPA | Podlewski
oprac. KPL
09.04.2021 20:10

Patricia Kazadi nigdy nie stroniła od mocnego makijażu, szalonych fryzur i wyrazistych stylizacji. Wiele wskazuje jednak na to, że uległa modzie na naturalność, panującej od jakiegoś czasu wśród polskich gwiazd.

Kazadi nie skończyła żadnych studiów kierunkowych, ale od wielu lat zajmuje się muzyką, aktorstwem oraz konferansjerką. Popularność przyniosły jej przede wszystkim: rola prowadzącej w programie "You Can Dance" oraz role w serialach "Egzamin z życia", "Ranczo" i "Bodo". 33-latka ma na swoim koncie cztery albumy muzyczne. Nie udało jej się jednak wylansować żadnego wielkiego przeboju.

Wielkie zmiany

Ponad rok temu Patricia poinformowała, że zamierza zawiesić medialną karierę i odpocząć od show-biznesu. W programie "Dzień dobry TVN" wyznała:

- Zaczęłam bardzo wcześnie, w bardzo młodym wieku, nieprzygotowana emocjonalnie w takie narzędzia. Jak się rodzimy, to mamy małe pudełko z narzędziami i w miarę postępowania czasu i dorastania ekwipunek się powiększa i jesteśmy bardziej w stanie zareagować właściwie, radzić sobie z różnymi sytuacjami.

- Nikt nie miał pojęcia, co się ze mną dzieje. Ja w tym samym czasie przeżywałam swoje pierwsze miłości, pierwsze związki, pierwsze rozstania. Miałam też problemy rodzinne i tego było tak dużo, i tak mnie wypaliło, że po prostu czułam się zblazowana, nieszczęśliwa – dodała.

Naturalny wygląd

Przy okazji gwiazda wyznała, że cierpi na depresję i korzysta z pomocy specjalistów.

Zmianę w życiu Kazadi widać także w wyglądzie. Znana do tej pory z dość krzykliwego wizerunku piosenkarka, coraz częściej pokazuje się w bardzo naturalnym wydaniu. Takie jest też zdjęcie, które ostatnio zamieściła na swoim instagramowym profilu (który obserwuje 229 tys. użytkowników).

Patricia pozuje do niego bez makijażu, w turbanie na głowie. Na sobie ma wyłącznie szlafrok, który zalotnie rozchyla i złotą biżuterię. W opisie do fotografii czytamy:

- O takie o w szlafroczku bez make-up’u dziś powstało nam na spontanie.

Fani nie szczędzili gwieździe komplementów – trudno zresztą się dziwić, bo Kazadi faktycznie wygląda zachwycająco! "Ładnemu ładnie we wszystkim i bez niczego", "Piękniejszej od ciebie nie znam", "Zmysłowa, naturalna piękność" czy "Zawsze śliczna" – mogliśmy przeczytać w komentarzach.

A wy co myślicie o najnowszym zdjęciu Patricii? Naszym zdaniem naturalność jej służy!

Źródło artykułu:WP Kobieta