GwiazdyPatricia Kazadi walczyła z depresją i myślami samobójczymi. "Hejt dołożył swoje"

Patricia Kazadi walczyła z depresją i myślami samobójczymi. "Hejt dołożył swoje"

Patricia Kazadi walczyła z depresją i myślami samobójczymi
Patricia Kazadi walczyła z depresją i myślami samobójczymi
Źródło zdjęć: © Instagram | @kazadi_official
19.05.2022 16:36, aktualizacja: 19.05.2022 19:14

- Od małego byłam bardzo wrażliwa. Przeżywałam silnie nie tylko moje emocje, ale także bliskich. Brałam na siebie cierpienie np. mojej mamy, czy tego, co działo się w domu - powiedziała Patricia Kazadi w jednym z ostatnich wywiadów. Ponad cztery lata temu gwiazda wycofała się z kariery medialnej. Porzuciła swoją pracę w związku z walką z depresją i myślami samobójczymi.

Nazwisko Patricii Kazadi jest doskonale znane w polskim show-biznesie. Kazadi miała zaledwie trzy lata, kiedy rozpoczęła pracę w branży - w związku z czym od małego przeżywała różne sytuacje i emocje, które przeanalizowała dopiero w dorosłym życiu.

- Od małego byłam bardzo wrażliwa. Przeżywałam silnie nie tylko moje emocje, ale także bliskich. Brałam na siebie cierpienie np. mojej mamy, czy tego, co działo się w domu. Zaczęłam pracę w wieku trzech lat, na planach byłam zawsze wśród dorosłych i byłam traktowana jak jeden z nich - powiedziała Kazadi w "#BezCukru z Oskarem Netkowskim".

Patricia Kazadi o depresji i bodyshamingu

Patricia Kazadi ponad cztery lata temu podjęła decyzję o odejściu z show-biznesu. Jak się okazuje walczyła wówczas z depresją, o której powiedziała także publicznie. Przy tym zmagała się również z bodyshamingiem - wielokrotnie zaznaczano, że "sporo przytyła".

- Pierwszy raz publicznie przyznałam się do swoich słabości, kiedy wypłynęła sytuacja z bikini i bodyshamingiem. To, z czym się spotkałam, przeszło moje oczekiwania. Do dzisiaj ludzie spotykają mnie na ulicy i mówią, że mnie kochają i chcą, żebym wróciła do telewizji - mówiła w rozmowie z Oskarem Netkowskim.

Patricia Kazadi miała myśli samobójcze

Na pogarszający się stan zdrowia psychicznego Patricii Kazadi wpłynął także hejt, który był jednym z czynników, które wywołały w późniejszym czasie u niej myśli samobójcze.

- Miałam kilka razy takie momenty. Niektóre były z powodu zdrowia, inne z niepowodzeń damsko-męskich, a hejt też dołożył swoje. Wszystko odnosiło się do mojego wyglądu. Cieszę się, że miałam siłę, asertywność i odwagę, mówiąc, że muszę zrobić przerwę. Parę osób mnie straszyło, że nie będę miała do czego wracać. Powiedziałam, że okej, jeśli ludzie o mnie zapomną, to okej. Zbudowałam siebie raz od podstaw, to zbuduje i drugi - zdradziła Patricia Kazadi.

Zapytana przez Oskara Netkowskiego o złośliwe komentarze oraz artykuły, powiedziała:

- Główny winowajca mnie nie przeprosił, ale zmienili narrację. To jest dla mnie formą przeprosin. Wybaczam, ale nie zapominam.

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 116 123 lub 22 484 88 01. Listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz też TUTAJ.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta