Trwa ładowanie...

Patrycja Krzymińska po raz kolejny wesprze WOŚP. W zeszłym roku zebrała ponad 16 mln

Patrycja Krzymińska w zeszłym roku organizowała zbiórkę "Zapełnijmy ostatnią puszkę Pana Prezydenta dla WOŚP". Krawcowa spod Gdańska powraca z akcją również w tym roku, teraz jednak nie padnie w niej nazwisko Adamowicza.
Share
Patrycja Krzymińska organizuje kolejną zbiórkę pieniędzy dla WOŚP
Patrycja Krzymińska organizuje kolejną zbiórkę pieniędzy dla WOŚPŹródło: East News
d1j64ur

Patrycja Krzymińska w zeszłym roku zyskała miano osoby, która "pozszywała polskie serca". W internetowej zbiórce "Zapełnijmy ostatnią puszkę Pana Prezydenta dla WOŚP" zebrała prawie 16 mln złotych. Chciała w ten sposób kontynuować działania Prezydenta Adamowicza, który jeszcze 13 stycznia kwestował z puszką. W tym roku również pomaga organizatorom Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Krawcowa spod Gdańska wraca z kolejną zbiórką

Patrycja Krzymińska po raz kolejny założyła na Facebooku wydarzenie. Tym razem nadała mu tytuł "Razem dla WOŚP". Organizatorka wyznała, że z szacunku do rodziny Adamowicza, nie padnie jego nazwisko w nazwie akcji.

"Zeszłoroczna (zbiórka) była OSTATNIĄ Puszką Pana Prezydenta, W zgodzie ze swoim sumieniem, tym co dyktuje mi serce i szacunek dla bliskich śp. Pana Prezydenta Pawła Adamowicza, nie ośmieliłabym się założyć takiej puszki po raz kolejny" – napisała Krzymińska na stronie wydarzenia.

d1j64ur

28.edycja WOŚP-u rozbrzmiewa pod hasłem „Wiatr w żagle”. Choć Patrycja Krzymińska nigdy nie zbierała pieniędzy do puszek osobiście, tym razem idąc w ślady Adamowicza, wyjdzie na ulicę i będzie towarzyszyć swoim dzieciom, które zaangażują się w wolontariat.

Zobacz także: Możliwe zmiany w programie 500 plus. Internauci komentują

Zobacz także: Hanna i przyjaciele. Maciej Zień w kuchni Lis

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1j64ur

Podziel się opinią

Share
d1j64ur
d1j64ur