Trwa ładowanie...
ycipk-4aac5j

Paulina Smaszcz-Kurzajewska o księżach pedofiliach. Komentuje film Sekielskiego

Film "Tylko nie mów nikomu" miał swoją premierę niecałe dwa tygodnie temu, a już został okrzyknięty jednym z najważniejszych polskich filmów roku. Dokument jest szeroko komentowany przez wiele znanych osób. Teraz głos zabrała Paulina Smaszcz-Kurzajewska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dziennikarka mówi, że sprawa pedofilii jest znana od bardzo dawna
Dziennikarka mówi, że sprawa pedofilii jest znana od bardzo dawna (Getty Images)
ycipk-4aac5j

W rozmowie z Wideoportalem Paulina Smaszcz-Kurzajewska odniosła się do filmu, który obejrzało już ponad 20 milionów osób. W tym tygodniu dodano hiszpańskie napisy, a film zaczyna bić rekordy nie tylko w kraju, ale także poza jego granicami. Smaszcz-Kurzajewska przyjaźni się z Tomaszem i Markiem Sekielskimi od dwóch dekad, więc mogła powiedzieć, jak wyglądały przygotowania.

– Wiem jaką drogę przeszli, aby ten film stworzyć - opowiada. - Bardzo długo się do niego przygotowywali. Rozmawiałam wielokrotnie z Tomaszem, jak odbija się od różnych stacji telewizyjnych, od różnych mediów, które nie chciały tematu podjąć.

ycipk-4aac5j

Dziennikarka dodała także, że sprawa pedofilii jest znana od bardzo dawna, tylko nikt o tym nie mówił, a tym, czego nie jest w stanie w tym wszystkim zrozumieć, jest atak na ofiary, którym zostało zniszczone życie.

Smaszcz-Kurzajewska jest na co dzień mamą dwójki dzieci, Franciszka i Juliana. – Cieszę się, że moje dzieci nigdy to nie spotkało. Przyznaję szczerze, że jako matka-lwica, gdyby cokolwiek przydarzyło się mojemu dziecku, zrobiłabym absolutnie wszystko, żeby ukarać tych, którzy są temu winni.

Dodała także, że "pedofilie powinni zostać surowo ukarani".

ycipk-4aac5j

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-4aac5j

ycipk-4aac5j
ycipk-4aac5j