Blisko ludziPaulina Sykut-Jeżyna w koronkowym topie. Odważna stylizacja

Paulina Sykut-Jeżyna w koronkowym topie. Odważna stylizacja

Dziennikarka Paulina Sykut-Jeżyna
Dziennikarka Paulina Sykut-Jeżyna
Źródło zdjęć: © AKPA
17.08.2021 13:24

Paulina Sykut-Jeżyna nie bez powodu uznawana jest za jedną z najlepiej ubranych Polek. Jej stylizacje są kobiece, romantyczne, eleganckie i nierzadko przystępne cenowo. Dużą uwagę skupiają sukienki, które można wykorzystać na wiele okazji. Teraz dziennikarka pokazała się w nieco innej odsłonie.

Sukienki na wesele z powodzeniem można znaleźć na profilu na Instagramie dziennikarki i prezenterki Pauliny Sykut-Jeżyny. Ma w swojej kolekcji wiele zwiewnych kreacji, bardzo kobiecych i kolorowych. Również na czerwony dywan wybiera efektowne stylizacje, które wzbudzają zachwyt i zainteresowanie fanów.

Styl Pauliny Sykut-Jeżyny od dawna cenią jej fani. W komentarzach pod postami na Instagramie gwiazdy pełno jest komplementów poszczególnych elementów jej stylizacji, a także całych zestawów.

Paulina Sykut-Jeżyna w romantycznym topie

Nie obce są prezenterce Polsatu również kreacje, które łączą różne elementy garderoby. Ostatnio celebrytka pokazała się w koronkowym, białym topie. Bluzeczka jest delikatnie prześwitująca. Do tego Sykut-Jeżyna włożyła spodnie typu cygaretki, również śnieżno- białe. W zaprezentowanej kreacji pogodynka wyglądała olśniewająco. Podkreśliła swoją sylwetkę.

Top, o którym mowa prócz pięknej tkaniny ma nietypowy fason. Wyróżniają go szerokie rękawy i to, że jest zabudowany, sięga pod szyję.

Dobry moment na uzupełnienie garderoby

Aktualny okres to dobry czas na dokupienie kreacji lub tych elementów garderoby, których wcześniej nie zdążyliśmy. Mamy teraz czas największych przecen w wielu sklepach. Trzeba się spieszyć, bo za chwilę się skończą.

Warto kupić sobie ponadczasowe sukienki, czy spodnie, które nie wychodzą z mody, czyli np. wspomniane cygaretki. Dodatkowo można rozejrzeć się za marynarkami, ramoneskami, czy sukienkami okazjonalnymi.

Paulina Sykut-Jeżyna
Paulina Sykut-Jeżyna© AKPA
Paulina Sykut-Jeżyna
Paulina Sykut-Jeżyna© AKPA

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta