GwiazdyPiękne słowa na nagrobku Piotra Machalicy. Żona aktora wciąż nie może się pogodzić z jego niespodziewanym odejściem

Piękne słowa na nagrobku Piotra Machalicy. Żona aktora wciąż nie może się pogodzić z jego niespodziewanym odejściem

Piotr Machalica
Piotr Machalica
Źródło zdjęć: © AKPA
08.03.2021 19:02

Życie uczuciowe Piotra Machalicy przed laty było bardzo burzliwe. Pod koniec życia aktor odnalazł spokój u boku Aleksandry Sosnowskiej. Parze nie dane było jednak długo cieszyć się miłością.

Piotr Machalica w nocy 13 grudnia trafił na OIOM szpitala MSWiA w Warszawie z powodu duszności. Jego stan był ciężki, przebywał pod respiratorem. Okazało się, że ma koronawirusa. O 2:30 aktor zmarł.

Szczęście trwało krótko

Zaledwie trzy miesiące wcześniej aktor wziął ślub z częstochowską bizneswoman, Aleksandrą Sosnowską. O wybrance gwiazdora nie wiadomo zbyt wiele, jest mamą dwóch dorosłych córek, prowadzi hotel i restaurację.

Aleksandra Sosnowska bardzo przeżyła śmierć męża. Pożegnała Piotra Machalicę wzruszającym listem, który, ze względu na jej silne poruszenie, odczytał na pogrzebie Piotr Gąsowski:

- Dziękuję lekarzom za walkę do końca. Specjalne podziękowania kieruję do zespołu lekarzy, którzy 11 grudnia przed samą intubacją i podłączeniem męża do respiratora pozwolili i pomogli mu wykonać telefon do mnie, za tę ostatnią rozmowę, za to pożegnanie, za to ostatnie "kocham Cię" będę wam wdzięczna do końca życia.

Złamane serce wdowy

Osoba z bliskiego otoczenia aktora, zdradziła "Super Expressowi", że Aleksandra Sosnowska jest bardzo często widywana na cmentarzu św. Rocha w Częstochowie, gdzie odwiedza grób ukochanego.

Teraz na nagrobku Piotra Machalicy pojawił się wygrawerowany napis, cytat z wiersza Jerzego Stanowskiego:

- Lecz chociaż chmury płyną nisko, pomiędzy grobem a kołyską, żeby tak całkiem źle nie było, trafia się miłość.

Widać, że uczucie pary było silniejsze niż śmierć.

Źródło artykułu:WP Kobieta