GwiazdyPierwsza żona Wiśniewskiego kończy 50 lat. Co słychać u Magdy Femme?

Pierwsza żona Wiśniewskiego kończy 50 lat. Co słychać u Magdy Femme?

Michał Wiśniewski i Magda Femme
Michał Wiśniewski i Magda Femme
oprac. JPI
22.05.2021 12:01

Była pierwszą ukochaną Michała Wiśniewskiego oraz pierwszą wokalistką zespołu Ich Troje. Magda Femme po rozstaniu z czerwonowłosym showmanem odsunęła się w cień, choć nigdy nie zrezygnowała z muzyki.

Magda Femme była pierwszą wokalistką zespołu Ich Troje, który stworzyli Michał Wiśniewski i Jacek Łągwa. Trafiła do grupy w 1995 roku, ponieważ wygrała casting zorganizowany w klubie karaoke. Między Magdą i Michałem szybko zaiskrzyło. Była między nimi chemia zarówno na scenie, jak i w życiu prywatnym. Dwa lata później Femme została pierwszą żoną Wiśniewskiego. Niestety, związek nie przetrwał próby czasu. W 2001 roku Femme rozstała się z czerwonowłosym showmanem i odeszła z zespołu. Jej miejsce zajęła wówczas Justyna Majkowska.

Choć 20 lat temu zakończył się pewien przełomowy moment w jej życiu, to jednak Femme nigdy nie zrezygnowała z muzyki. Jeszcze w 2000 roku, będąc wokalistką Ich Troje, wydała debiutancki, solowy album "Empiryzm". W 2001 wydała drugą solową płytę "5000 myśli". W późniejszych latach dalej nagrywała krążki i single. Śpiewa i komponuje do dziś. Prywatnie ma 13-letnią córkę Nel, a od 2012 roku jest związana z raperem Michałem Zawidzkim.

Magda Femme świętuje 50. urodziny

Okrągłe, 50. urodziny to dla wielu moment na podsumowania, zrobienie bilansu zysku i strat. Dla Magdy Femme, która obchodzi półwiecze, to również moment na chwilę refleksji.

- Czasem, gdy mam doła, zastanawiam się nad swoim życiem. Czasem myślę, co by było gdyby. Ale to jest bez sensu. Zdaję sobie sprawę, że 50 lat brzmi już jakoś poważnie. Mnie raczej zależy wyłącznie na zdrowiu, relacjach z bliskimi i tym, by czuć się szczęśliwa sama ze sobą. (...) Trzeba nauczyć się pięknie żyć. Cieszyć się każdą chwilą, doceniać spokojne poranki, dobry sen czy brak zmartwień. Nic nie jest wieczne - wyznała wokalistka w rozmowie z Plejadą.

Czym na co dzień zajmuje się wokalistka? Oprócz opieki nad nastoletnią córką, z którą szczególnie w czasie pandemii spędzała dużo czasu w domu i pomagała jej w nauce zdalnej, to wciąż jej życie kręci się wokół muzyki. To jej ogromna pasja i nie wyobraża sobie pójść w innym kierunku.

- Mam to szczęście, że studio nagrań mam w swoim domu, więc mogłam więcej czasu poświęcić na produkcję - dodała Femme w wywiadzie dla Plejady.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta