Blisko ludziPierwsze randki Meghan i Harry'ego. Kto wyznał miłość?

Pierwsze randki Meghan i Harry'ego. Kto wyznał miłość?

Meghan Markle i książę Harry - kto powiedział pierwszy "kocham cię"?
Meghan Markle i książę Harry - kto powiedział pierwszy "kocham cię"?
Źródło zdjęć: © Getty Images

27.07.2020 09:43

Premiera książki Meghan Markle i księcia Harry'ego coraz bliżej. Wraz z nadejściem tego dnia w mediach pojawiają się kolejne fragmenty i przesłanki, co może znaleźć się w publikacji. W końcu na światło dzienne ma wyjść cała historia ich związku. Ich pierwsze randki są owiane tajemnicą, jednak wiemy, kto pierwszy wyznał miłość.

Poprzedni rok dla Meghan i Harry'ego był bardzo ciężki. Ich decyzja o odejściu z rodziny królewskiej wywołała wiele kontrowersji. Była książęca para wierzy, że opublikowanie ich biografii pozwoli wyjaśnić pewne sytuacje, oraz że wielu ludzi zmieni o nich zdanie.

Meghan i Harry – początki związku

Książka ma ukazać relacje pary od momentu, w którym się poznali, przez rozkwit ich związku, ślub oraz życie jako członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Jej autorzy współpracują z Meghan Markle i Harrym, z ich pomocą weryfikując opisywane w biografii sytuacje.

W końcu mamy dowiedzieć się o pierwszych wspólnych chwilach oraz decyzjach podejmowanych za pałacowymi drzwiami. Meghan i Harry zdecydowali się opowiedzieć, jak się poznali oraz jakie były ich pierwsze wrażenia. O ich pierwszych spotkaniach możemy przeczytać tyle, że były magiczne, a para nie widziała poza sobą świata. Ich związek od pierwszej randki nabrał zawrotnego tempa, a zakochani nie chcieli rozstawać się, chociażby na moment.

Z relacji bliskich osób pary wynika, że to książę Harry odważył się jako pierwszy wypowiedzieć magiczne słowa. Podobno angielski gentleman nie musiał długo czekać na odpowiedź ze strony aktorki. Od drugiej randki znajomi pary wiedzieli, że ten związek doprowadzi ich przed ołtarz.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (42)
Zobacz także