Pies uparcie kopał w gruzach. Oto co się pod nimi kryło

Pies uparcie kopał w gruzach. Oto co się pod nimi kryło

Pies desperacko próbował wyciągnąć coś spod gruzów
Pies desperacko próbował wyciągnąć coś spod gruzów
Źródło zdjęć: © TikTok
09.02.2023 17:59, aktualizacja: 09.02.2023 21:24

Trzęsienie ziemi w Turcji dotknęło nie tylko ludzi, lecz także zwierzęta. Jeden z użytkowników TikToka uwiecznił na nagraniu coś, co porusza do głębi. Niespokojny pies czuwał przy stercie gruzów, próbował kopać i gryźć zębami. W pewnym momencie "poprosił" o pomoc człowieka.

Od kilku dni oczy całego świata kierują się ku Turcji oraz Syrii. W wyniku silnych trzęsień ziemi zginęły tysiące ludzi. Trudny los czeka również zwierzęta. Na jednym z nagrań, które znalazły się na TikToku, wyraźnie niespokojny pies "prosi" człowieka o pomoc i kieruje się w stronę gruzowiska. Film obejrzało kilkanaście milionów użytkowników tej popularnej aplikacji.

Pies poprosił ludzi o pomoc. Powód rozdziera serce

Na nagraniu widzimy zaniepokojoną suczkę, która prowadzi osoby nagrywające całe zdarzenie do gruzowiska. Zwierzę próbuje samodzielnie łapami przerzucić kamienie, niestety z marnym skutkiem. Pies jest wyraźnie zdeterminowany do tego, by pozbyć się gruzów - próbuje szczątków budynku pozbyć się zębami. Mężczyźnie, którego widzimy na nagraniu, nie udało się odciągnąć czworonoga od niebezpiecznego miejsca.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jako że zwierzak nie daje za wygraną, człowiek podchodzi do wskazywanego miejsca i odrzuca kilka kamieni. Po delikatnym oczyszczeniu terenu oczom mężczyzny ukazało się maleńkie szczenię. Chwilę później uratowano kolejne. To dlatego zdesperowana matka próbowała zrobić wszystko, by je uratować.

Miliony wyświetleń tego krótkiego filmu mówią same za siebie. Internautów mocno poruszył widok bezbronnego zwierzęcia, które próbowało za wszelką cenę skomunikować się w pewien sposób z ludźmi, aby uzyskać pomoc i uratować szczenięta przed pewną śmiercią.

"Oglądając to, nie da się nie płakać";
"Była tak zdesperowana, że zaczęła gryźć kamienie";
"Miłość matki do dzieci jest czymś niezwykłym! Zwierzęta są cudami świata, a wiele matek mogłoby wziąć z nich przykład" - przeczytamy w komentarzach.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta