Blisko ludziPiotr Cyrwus opowiedział o relacji z żoną. Kobiety mogą jej pozazdrościć

Piotr Cyrwus opowiedział o relacji z żoną. Kobiety mogą jej pozazdrościć

Piotr Cyrwus opowiedział o relacji z żoną
Piotr Cyrwus opowiedział o relacji z żoną
Źródło zdjęć: © ONS
Aleksandra Sokołowska
27.11.2020 15:28, aktualizacja: 02.03.2022 15:19

Piotr Cyrwus zaskoczył swoich fanów wzruszającym wyznaniem. Dotyczy ono jego żony – Mai Barełkowskiej. I trzeba przyznać, że na takie słowa z pewnością czeka każda osoba. Tym bardziej po 35 latach małżeństwa.

Piotr Cyrwus dla większości Polaków jest nadal Ryśkiem z "Klanu". Choć stara się zerwać z tym wizerunkiem, z pewnością ta rola zdominowała jego zawodową karierę. Ostatnio aktora można było podziwiać w zaskakującej reklamie ketchupu, która zrobiła furorę w sieci. Stylem nawiązuje ona do lat 80. i 90. I jest bardzo kolorowa. Zobaczymy w niej animacje typowe dla tamtych lat. Aktor wcielił się w niej w rolę DJ i wokalisty, który wymienia produkty oraz dania, które można łączyć z ketchupem. Sugeruje przy tym, aby "umyć ręce" - tak, jak czynił to Rysio z "Klanu".

Piotr Cyrwus - rodzina

Prywatnie Cyrwus raczej stroni od blasku fleszy. Aktora nie zobaczymy zbyt często na branżowych imprezach czy "ściankach". Nie mówi też zbyt wiele o swojej rodzinie. Teraz postanowił uchylić rąbka tajemnicy i opowiedział o swojej relacji z żoną.

Aktorskie małżeństwo Cyrwusa z Mają Barełkowską trwa 35 lat. Para doczekała się trójki dzieci – córki i dwóch synów. W programie "Tok Szoł" na antenie "Superstacji" aktor przyznał, że "ma żonę piękną, inteligentną". Dodał, że cały czas go fascynuje i jest niesamowicie mądra. Na pytanie o najpiękniejszy czas spędzony z żoną odpowiedział, że było wiele takich dni. Wspominał ich podróże i stwierdził, że są dla nich bardzo ważne. Szczególnie w pamięć zapadła mu wycieczka do Szanghaju. "Włóczyliśmy się, a potem siedzieliśmy w jakiejś knajpeczce, patrząc na tę rzekę. Czuliśmy się bardzo samotni, ale we dwoje" – powiedział. Czy nie brzmi to romantycznie?

Źródło artykułu:WP Kobieta