GwiazdyPiotr Rubik pokazał córki. "Mały Piotr i mała Agatka"

Piotr Rubik pokazał córki. "Mały Piotr i mała Agatka"

Piotr Rubik pokazał córki. "Mały Piotr i mała Agatka"
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Magdalena Kowalska-Kotwica
05.09.2019 10:55

Tata w roli szofera? Od poniedziałku wielu rodziców zaczyna dzień od przejażdżki po mieście. Również Piotr Rubik musiał po wakacjach wrócić do roli nadwornego kierowcy swoich córek. Dziewczynki wyglądają na zadowolone z powrotu do szkoły.

Piotr Rubik i jego księżniczki

"No i zaczęła się szkoła! A tym samym codzienne, poranne wstawanie" – napisał Piotr Rubik pod zdjęciem z dziewczynkami i dodał: "Jak zwykle tata na posterunku!". Na fotografii widać dwie dziewczynki, które wychylają głowy zza siedzącego w aucie Rubika.

Rubikowie są rodzicami dwóch córek – 10-letniej Helenki i 6-letniej Alicji. Obserwatorzy od razu zwrócili uwagę, że starsza dziewczynka jest bardzo podobna do taty, a młodsza to wręcz "skóra zdjęta" z Agaty Rubik. "Mały Piotr i mała Agatka" – skomentował ktoś żartobliwie.

Piotrowi chyba jednak nie do końca uśmiecha się poranne wstawanie, czego najlepszym dowodem są dodane przez niego hasztagi – #tatawstajerano, #taxitata, #zerosnu. Wygląda na to, że wakacje rodzinie Rubików udały się całkiem nieźle i ciężko im się przestawić na nowy tryb.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta