Blisko ludziPo "Big Brotherze" opuściła Polskę. Jak dziś wygląda Monika Sewioło?

Po "Big Brotherze" opuściła Polskę. Jak dziś wygląda Monika Sewioło?

Monika Sewiło brała udział w 1. polskiej edycji "Big Brothera"
Monika Sewiło brała udział w 1. polskiej edycji "Big Brothera"
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
02.12.2021 17:04

Monika zawitała do jednego z najpopularniejszych reality show dokładnie 20 lat temu. Dziś mówi o tym, że żałuje niewykorzystanej szansy, choć program i tak zmienił jej życie.

Monika Sewioło nie zajęła wysokiego miejsca w "Big Brotherze". Jednak to, co przeżyła na zawsze zostanie w jej sercu. Kiedy po latach wspomina tamte chwile, aż trudno jej uwierzyć, że to wszystko wydarzyło się naprawdę. Kiedy miałaby jeszcze raz to przeżyć, dziś postąpiłaby nieco inaczej - podczas udziału w show miała zaledwie 24 lata i głowę pełną marzeń.

Udział we wzbudzającym kontrowersje show odmienił jej życie

Przed pojawieniem się na ekranach telewizorów Monika zdążyła zdać maturę, popracować w sklepie z kosmetykami oraz poznać przyszłego męża. Później mężczyzna mocno wspierał wybrankę, gdy ta zdecydowała się na najbardziej przełomową rzecz w swoim życiu, którą okazał się casting do "Big Brothera". Wsparcie było jak najbardziej uzasadnione - rok później Sewioło zawitała do programu. Widzowie pokochali charyzmę oraz talent wokalny Moniki. Mimo że z programem pożegnała się bardzo szybko, od razu po opuszczeniu Domu Wielkiego Brata rozdawała swoje pierwsze autografy. Zdobyta sława pomogła młodej kobiecie wybić się na rynku muzycznym - w 2001 roku dołączyła do zespołu "Nietykalni", z którym wypromowała album "Wiatr". Szybka sława sprawiła, że utrzymywała popularność jeszcze przez dwa lata. Później o uczestniczce "Big Brothera" zrobiło się cicho.

Co dziś słychać u Moniki Sewioło?

W 2003 roku rozwiodła się z mężem; gazety plotkarskie łączyły ją później z innymi mężczyznami, jednak sama Monika nie wdawała się w dyskusje. Po ogromnej sławie przyszedł powrót do normalności i spokojnego życia.

- Moja obecna praca nie ma nic wspólnego z mediami. Od zupełnie niedawna pracuję w fundacji, która nazywa się Akademia Zdrowia i Urody. Jestem bardzo zadowolona z tej pracy; to zupełna odskocznia od życia na piedestale, od show-biznesu - komentowała dla WP w 2009 roku.

Kilka lat temu przyznała również, że nie mieszka w Polsce, gdzie nie widziała dla siebie przyszłości. Sewioło krążyła po świecie, odwiedzając jednak regularnie rodzinę w kraju.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta