Blisko ludziManuela Gretkowska wyprowadza się z Polski. Mówi, gdzie będzie mieszkać

Manuela Gretkowska wyprowadza się z Polski. Mówi, gdzie będzie mieszkać

Manuela Gretkowska wyprowadza się z Polski
Manuela Gretkowska wyprowadza się z Polski
Źródło zdjęć: © ONS.pl

27.07.2020 15:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Tak, jak zapowiadała, Manuela Gretkowska wyprowadza się z Polski. W obszernym poście na Facebooku wyjaśniła, co planuje. Zdradziła również, co teraz robi i gdzie będzie szukać nowego domu.

Słynna pisarka i działaczka społeczna Manuela Gretkowska zapowiedziała, że wyprowadzi się z Polski po wyborach. Teraz potwierdziła swoje zamiary. Właśnie pozbywa się majątku, a szczegóły decyzji przedstawiła na Facebooku.

Manuela Gretkowska wyprowadza się z Polski

Po ogłoszeniu sondażowych wyników wyborów prezydenckich Manuela Gretkowska wystawiła swój dom na sprzedaż i ogłosiła, że wyprowadza się z Polski.

Pisarka zamieściła na swoim profilu na Facebooku ogłoszenie o sprzedaży domu. "Sprzedam dom typu Dworek Polski pod Zalesiem Górnym [...] Garaż ze strychem, piękny ogród, bambusowy zagajnik, platan osłaniający drewniany taras, wspaniali sąsiedzi [...] - poinformowała.

Gretkowskiej udało się znaleźć kupca, o czym poinformowała w najnowszym wpisie. "Facebookowe ogłoszenie wstawione zaraz po ogłoszeniu pierwszych wyników Duda : Trzaskowski, obiegło całą Polskę. Rezultat - podpisujemy za kilka dni wstępną umowę sprzedaży. Zamieszka w naszej przeszłości ktoś z Ery Wodnika, jak my nawiedzony naturą" - napisała.

Pisarka zdradziła również, jakie są jej plany odnośnie nowego miejsca zamieszkania. "Za miesiąc jedziemy, płyniemy szukać nowego domu na Północy i Południu Europy, łącząc tym niechęć Piotra do letnich upałów i moją do zimowej pluchy" - wyznała.

Gretkowska nawiązała też do tego, że już wcześniej mieszkała za granicą i przyznała, że jeśli zmienią się rządy, będzie rozważać powrót. "Wracając do Polski 20 lat temu ze Szwecji, nie myślałam, że kiedyś pokonam tę drogę w odwrotną stronę z całym dobytkiem. Ale kto przewidziałby cofnięcie się Polski [...] Wyjeżdżałam na azyl polityczny przekonana o trwałości komuny. Padła rok później. Kiedy padnie dobra zmiana? Za 20-25 lat, gdy kasa i przywileje przejdą na dzieci rządzących? [...] Patrzę na opis mojego dnia. Zmieni się po wyjeździe. Ja nie i będę miała więcej wolności pisania tego, co myślę" - podsumowała Gretkowska.

Pisarka jeszcze przed wyjazdem chce rozprawić się z hejterami. "Czyszczę swoje strony z setek trolli pomagających mi się spakować, wypierdalać itp. Piotr słusznie powiedział: Wygrała patologia i patologią jest tego nie widzieć" - napisała.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1554)
Zobacz także