Po programie rozstał się z partnerką. Tomasz z "Rolnika" pozuje z inną

Po programie rozstał się z partnerką. Tomasz z "Rolnika" pozuje z inną

Tomasz Klimkowski był uczestnikiem 9. programu "Rolnik szuka żony"
Tomasz Klimkowski był uczestnikiem 9. programu "Rolnik szuka żony"
Źródło zdjęć: © AKPA
07.12.2023 07:26, aktualizacja: 07.12.2023 09:41

Choć wydawało się, że Tomasz Klimkowski w programie "Rolnik szuka żony" znalazł miłość, życie zweryfikowało wspomniany związek. Ostatnio uczestnik dodał jednak zdjęcie z kobietą, co wzbudziło zainteresowanie wśród fanów show.

Emitowany na antenie Telewizji Polskiej program "Rolnik szuka żony" od lat cieszy się ogromną popularnością, a telewidzowie chętnie śledzą losy jego uczestników nawet po zakończeniu emisji poszczególnych sezonów. Dzięki randkowemu show poznało się kilka par, które zdecydowały się na założenie rodzin.

Tomasz z "Rolnika" dodał zdjęcie z kobietą

W 9. edycji jednym z uczestników był Tomasz Klimkowski. Na planie poznał Katarzynę, która przez fanów została okrzyknięta "najpiękniejszą uczestniczką programu". Relacja nie przetrwała jednak próby czasu. Ostatnio jednak rolnik udostępnił zdjęcie z pewną kobietą, czym wzbudził spore zainteresowanie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

U boku mężczyzny zapozowała inna uczestniczka wspomnianego programu - Kamila Bos, która pojawiła się w 8. edycji "Rolnika". Szybko pojawiły się spekulacje, czy parę łączy coś więcej niż tylko wspólne doświadczenia telewizyjne, jednak ani jedno, ani drugie nie odniosło się do tej sprawy. Po szerokich uśmiechach widać jednak, że Tomasz i Kamila prawdopodobnie bardzo się lubią i komfortowo czują się w swoim towarzystwie.

Znajomości z programu

Kamila Bos także próbowała stworzyć związek z poznanym w programie mężczyzną. Jej wybór padł wtedy na Adama, jednak relacja zakończyła się po pewnym czasie. Rolniczka zyskała jednak sporą popularność. Od zakończenia show jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z fanami fragmentami swojego życia prywatnego, regularnie publikując nowe zdjęcia i filmiki. Ostatnio pochwaliła się wspólnymi zdjęciami z imprezy, na której wspólnie bawili się uczestnicy telewizyjnego programu.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl